Категорії

Arduino Portenta H7 плата розробки

Артикул: 06451
Наявність: Скоро будуть
4,206.00 грн.

Кількість:

 

Плата розробки Portenta H7 одночасно запускає високорівневий код разом із завданнями в режимі реального часу. Дизайн плати включає два процесори, які можуть виконувати завдання паралельно. Наприклад, можна виконувати скомпільований Arduino код разом з MicroPython, і мати обидва ядра для взаємодії один з одним. Функціональність Portenta подвійна, вона може працювати як будь-яка інша вбудована плата мікроконтролера, так і як основний процесор вбудованого комп'ютера.

Основним процесором H7 є двоядерний STM32H747, що включає Cortex® M7, що працює на частоті 480 МГц, і Cortex® M4, що працює на частоті 240 МГц. Два ядра взаємодіють за допомогою механізму віддаленого виклику процедур, який дозволяє легко викликати функції іншого процесора. Обидва процесора мають спільну певну периферію і можуть працювати.

Ймовірно, однією з найцікавіших особливостей Portenta H7 є можливість підключення зовнішнього монітора для створення власного виділеного вбудованого комп’ютера з користувальницьким інтерфейсом. Це можливо завдяки вбудованому графічному процесору процесора STM32H747, Chrom-ART Accelerator ™. Окрім графічного процесора, чіп включає спеціальний кодер JPEG та декодер.

Вбудований бездротовий модуль дозволяє одночасно керувати підключенням Wi-Fi та Bluetooth®. Інтерфейс WiFi може працювати як точка доступу, як станція або як одномоментний AP / STA в режимі подвійного режиму і може обробляти швидкість передачі до 65 Мбіт/с. Інтерфейс Bluetooth® підтримує Bluetooth Classic та BLE. Також можна скористатися серією різних дротових інтерфейсів, таких як: UART, SPI, Ethernet або I2C, так і через деякі роз'єми в стилі MKR, так і через нову пару промислових 80-контактних роз'ємів Arduino.

Розташування виводів плати нижче

Комплектність:
1х Arduino Portenta H7 плата розробки
1х Антена

Корисні посилання:
Connector's datasheet
STM32H747
Radio module
Secure Element
OSH: Schematics
Pinout Diagram

Характеристики
Bluetooth 5.1 BR/EDR/LE
Wi-Fi Murata 1DX dual WiFi 802.11b/g/n 65 Mbps
Інтерфейс I2S, I2C, SPI, CAN, PDM, ETH, MIPI, DSI, USB, SAI, UART:4x ports (2 with flow control); Інтерфейс камери: 8-бітний, до 80 МГц
Інше З'єднувач дисплея: Хост MIPI DSI та MIPI D-PHY для взаємодії з великим дисплеєм із низьким рівнем контактів
АЦП 3 × АЦП з макс. 16 біт роздільною здатністю (до 36 каналів, до 3.6 MSPS)
Вхідна напруга USB/VIN:5В
Графічний процесор GPU Chrom-ART graphical hardware Accelerator™
Діапазон температур -40 °C до +85 °C
Логічні рівні 3.3В
Мікроконтролер STM32H747XI dual Cortex®-M7+M4 32bit low power ARM MCU
Пам'ять SDRAM 8MB, Flash 16MB
Розмір 66х25х5мм
Струм спокою 2.95 мкА
Частота 480МГц
Цифрові входи/виходи 84; PWM 10
Аналогові виходи 8

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*