Категорії

Arduino Nano R3

Артикул: 00764
Наявність: Архів
АРХІВ

Кількість:

 

Ця плата - зменшена копія Arduino Uno, та працює на мікроконтролері ATmega328. Її функціональні характеристики подібні до функціональних характеристик Arduino Duemilanove/Uno, але вона виконана в іншому форм-факторі. Arduino Nano відрізняється тільки відсутністю роз'єму живлення і використанням Mini-B USB кабелю замість стандартного

Arduino Nano R3 оптимально підходить для макетування та прототипування із застосуванням макетних плат, що не потребують пайки. Контакти виведені в дві лінійки по краях плати зі стандартним кроком 2.54 мм, відстань між лінійками 15 мм.
Вбудований bootloader і перетворювач USB - COM дозволяє оновлювати прошивку без використання програматора єдиним натисканням кнопки на комп'ютері. Однак, при необхідності, може бути "прошитий" і будь-яким стандартним программатором зі стандартним 6-вивідним інтерфейсом ISP.

Живлення

Окрім живлення плати від Mini-B USB роз'єму Arduino Nano може працювати від 6-20 В зовнішнього джерела, яке не регулюється (пін Vin) або 5 В стабільного зовнішнього джерела (пін 5В). Живлення в автоматичному режимі перемикається на джерело з більш високим показником напруги.

Пам'ять

ATmega328 має 32 кБ пам'яті (з них 2 кБ зайнято завантажувачем), 2кб SRAM і 1кб EEPROM.

Технічні характеристики:

  • Робоча напруга: 5 В;
  • Вхідна напруга (рекомендована): 7-12 В;
  • Частота: 16 МГц;
  • Кылькысть цифрових входів / виходів: 14 (з яких 6 можуть бути використані як ШІМ);
  • Аналогових входів: 6;
  • Сила струму на входах / виходах: 40 мА;
  • Сила струму для 3.3 В виходу: 50 мА.

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*