Категорії

Sipeed MAIX Binocular Camera

Артикул: 06869
Наявність: В наявності
796.00 грн.

Кількість:

 

Модуль бінокулярної камери Sipeed - це плата розширення камери для плат розробки AI Maix, призначена для програм штучного інтелекту та бінокулярного стерео бачення. Він забезпечує високу продуктивність при невеликому фізичному розмірі та енергоспоживанні,  а конкурентоспроможна ціна робить можливим вбудовування в будь-які пристрої Інтернету речей. Як ви бачите, Sipeed MAIX дуже схожий на TPU Google, але він виконує роль головного контролера, а не прискорювача, такого як TPU, тому він більш низької вартості та низької потужності, ніж рішення AP+edge TPU.

Переваги та використання MAIX:

  • MAIX - це не лише апаратне забезпечення, а й наскрізна інфраструктура обладнання та програмного забезпечення для полегшення розгортання клієнтських рішень на основі штучного інтелекту.
  • Завдяки своїй продуктивності, невеликій площі, низькій потужності та низькій вартості, MAIX дозволяє широко використовувати високоякісного Штучного Інтелекту.
  • MAIX - поєднує спеціальне обладнання, відкрите програмне забезпечення та найсучасніші алгоритми штучного інтелекту для забезпечення високоякісних, простих у розгортанні рішень для штучного інтелекту.
  • MAIX може бути використаний для зростаючої кількості промислових випадків використання, таких як прогнозне обслуговування, виявлення аномалій, машинне бачення, робототехніка, розпізнавання голосу та багато іншого.
  • Його можна використовувати у виробництві, в охороні здоров'я, роздрібній торгівлі, розумних приміщеннях, транспорті тощо.

Корисні посилання:

Datasheet

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*