Категорії

Base Shield V2

Виробник: Seeedstudio
Артикул: 03514
Наявність: Скоро будуть
226.00 грн.

Кількість:

 

Arduino Uno - це найпопулярніша платформа Arduino до цих пір, проте іноді буває неприємно, коли ваш проект вимагає великої кількості датчиків або світлодіодів, а ваші провідки переплутані. Метою створення основної універсальної плати розширення Grove Base Shield V2 є допомога в позбавленні від хаосу макетної плати та провідків. Завдяки достатній кількості роз'ємів на базовій платі ви можете зручно та легко додати всі модулі до Arduino Uno.

Нижче наведений перелік 16 роз'ємів на платі:
4х Аналогові  A0 / A1 / A2 / A3
7х Цифрові D2 / D3D4 / D5 / D6 / D7 / D8
1х UART
4х I2C

Окрім вказаних вище роз'ємів на платі ви також можете побачити: кнопку RST, зелений світлодіод, що вказує на стан живлення, штифт ICSP, тумблер та чотири ряди роз'ємів. Не потрібно пояснювати кнопку RST та світлодіод, але вам дійсно потрібно знати дві функції, що є важливими для використання.

1. Сумісність живлення:
Кожен роз'єм Grove має чотири дроти, один з яких - VCC. Однак не кожна головна плата мікроконтролера потребує напруги живлення 5 В, а деякі - 3.3 В. Ось чому було додано вимикач живлення до Base Shield v2, щоб ви могли вибрати відповідну напругу на основній платі мікроконтролера, яку використовуєте за допомогою цього перемикача. Наприклад, якщо ви використовуєте Arduino UNO з Base Shield v2, поверніть перемикач у положення 5 В; під час використання Seeeduino Arch з Base Shield v2, будь ласка, встановіть перемикач в положення 3.3 В.

2. Сумісність плат:
Розташування виводів плати Base Shield V2 таке ж, як в Arduino Uno, однак Uno - це не лише та плата, з якою Base Shield V2 сумісна, серед інших є:

Ардуїно Уно
Seeeduino V4.2
Arduino Mega / Seeeduino Mega
Seeduino LoraWan
Ардуїно Леонардо / Seeeduino Lite
Ардуїно 101
Ардуїно Дуе
Intel Edison
Linkit One

Корисні посилання:
wiki
Download Wiki PDF
Base Shiled V2 SCH
Base Shiled V2 PCB
Base Shiled V2 SCH
Base Shiled V2 PCB
 

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*