Категорії

Шилд Arduino Mega Sensor

Артикул: 00692
Наявність: Архів
АРХІВ

Кількість:

 

Шилд Arduino Mega Sensor

Плата розширення Arduino Mega Sensor призначена для того, щоб до неї підключити цілий ряд пристроїв компанії Arduino або їй аналогічних пристроїв через безліч стандартних інтерфейсів. Це дозволяє реалізовувати складні проекти на контролерах Arduino, коли необхідно одночасно підключити відразу кілька модулів.

Для того, щоб почати використовувати дану плату розширення, потрібно підключити до неї за допомогою різних стандартних інтерфейсів аналогові пристрої. Після чого до шилду необхідно підключити і саму плату розробника Arduino, або ж інший пристрій, який виступає в ролі контролера. Після чого необхідно на сам контролер Arduino подати напругу зовнішнього джерела живлення, в ролі якого може виступати блок живлення або акумулятор. Тепер можна приступати до роботи.

Керувати платою розширення Arduino Mega Sensor можна за допомогою контролера, до якого вона підключена, або іншим керуючим пристроєм з мікропроцесором на борту. Сама плата розширення має кнопку, яка служить для скидання параметрів або перезавантаження плати у випадку виникнення неполадки.

При підключенні живлення на платі розширення, повинен засвітитися світлодіод PWR, який сигналізує про це. За допомогою спеціальних перемичок IIC COM можна здійснювати перемикання плати розширення з COM інтерфейсу на IIC інтерфейс і назад.

Плата розширення Arduino Mega Sensor налічує цілий ряд версій, які мають між собою невеликі відмінності як у розмірах, так і у підтримці інтерфейсів. Однак не залежно від версії плати розширення, вони мають за замовчуванням цілий ряд інтерфейсів, що дозволяють підключати різні зовнішні пристрої і живлення: розміщено 6 аналогових входів, колодка живлення для самої плати розробника Arduino, аналогові IO порти, аналогові Buckled порти, входи і виходи інтерфейсу RS232, Digital IO порти, а також I2C порт.

Живити плату розширення Arduino Mega Sensor можна як за допомогою самого контролера Arduino, так і через зовнішнє джерело живлення. Важлива умова – напруга живлення повинна бути стабільна, та становити 5В.

Технічні характеристики:

  • Живлення: Від Arduino або від зовнішніх джерел живлення;
  • Напруга живлення плати: Стабільні 5В;
  • Вхідна напруга (рекомендована): 7В – 12В;
  • Вхідна напруга (гранична): 6В – 20В;
  • Інтерфейс RS232 (послідовна COM шина);
  • I2C (IIC) port (Inter-Integrated Circuit) – послідовна шина даних, яка служить зв'язком інтегральних схем;
  • Інтерфейс Analog Buckled ports – допомагає надійно з'єднувати 6 аналогових входів;
  • Габаритні розміри (мм): 100х55

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*