Категорії

Шилд Arduino Mega Protoshield V3

Артикул: 00691
Наявність: В наявності
115.00 грн.

Кількість:

 

Шилд Arduino Mega Protoshield V3

Особливість плат розробника від компанії Arduino в тому, що разом з ними можна використовувати в парі плати розширення, їх ще називають шилдами (Shields). З себе шилди представляють невелику за розмірами плату, яка зазвичай збігається у розмірах з основною платою. Саме через цю особливість плати Arduino придбали таку велику популярність. Встановити плати розширення можна на всі контролери Arduino, які мають при собі PLD роз'єми.

Завдяки стандартній інтерфейсній частині всіх плат даного розробника, шилди можна легко ставити і міняти. Якщо є необхідність, шилдів можна використовувати відразу декілька штук.

В даний момент кількість шилдів росте дуже швидко, зараз кожен професіонал або початківець розробник може знайти собі плату розширення за смаком. Найпростішим шилдом, тим не менш дуже важливим, є шилд ProtoShield, який представляє з себе звичайну макетну плату. 

Дана плата розширення складається з дошки для прототипування, дозволяє власноруч збирати схеми без використання пайки прямо поверх плати розробника Arduino Mega. Даний щит дозволяє збирати власні схеми і навіть пристрої на його поверхні, які зможуть працювати безпосередньо з самим контролером.

Ця плата розширення є покращеною версією стандартної плати для прототипування. На платі розташовані ICSP піни, також присутня кнопка скидання. Відстань між отворами і контактами дорівнює платі Arduino Mega 2560 і всім платам, що мають такий самий формат. На дошці для прототипування розташовані рівно 170 отворів-контактів, що дозволить реалізувати розробнику свій найсміливіший проект. 

Технічні характеристики:

  • Версія плати для прототипування: Arduino Mega Protoshield V3;
  • Наявність кнопки скидання: Присутня, вгорі плати;
  • Наявність дошки для прототипування: Присутня, на 170 отворів-контактів;
  • Наявність світлодіодів: Присутні; 
  • Габаритні розміри (мм): 200х150;
  • Вага пристрою: Менше 200г.

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*