Категорії

4-канальний 5В реле шилд для Arduino UNO

Артикул: 05526
Наявність: Скоро будуть
176.00 грн.

Кількість:

 

Relay Shield - плата розширення для Arduino, на якій розташовані 4 незалежних реле TIANBO, підключені до цифрових пінів Arduino. Модуль встановлюється прямо в роз'єми плати Arduino.
Це реле управляється напругою 5В і здатне комутувати до 3А постійного струму напругою 24 В і змінного струму напругою 125 В.
При підключенні кожного виводу Arduino до схеми перемикання реле використовується гальванічна розв'язка, що запобігає зовнішнім наводкам при включенні/виключенні підключеного до реле навантаження. У схемі реле використовується транзистор p-n-p типу, для його відкриття потрібно подати на базу мінус. Для цього використовуємо функцію digitalWrite (pin, LOW). Транзистор буде відкритий і через керуючий ланцюг потече струм і реле спрацює. Для відключення реле слід закрити транзистор, подавши на базу плюс, викликавши функцію digitalWrite (pin, HIGH).
Для функціонування реле використовуються порти Arduino: D4, D5, D6, D7. Виходи на навантаження: NO (нормально розімкнутий), COM (загальний), NC (нормально замкнутий).

Зверніть увагу! Є імовірна необхідність вкорочення 3-х контактів від клем NO1 COM1 NC1 на реле шилді, що знаходяться над гніздом USB-B Arduino, для уникнення замикання між ними.

Корисні посилання:
Реле HJR4102

Характеристики
Індикація є
Напруга 24 В постійного струму; 125 В змінного струму
Струм 3 А
Частота до 1 Гц

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*