Категорії

RobotDyn Плата розширення Mega Sensor SD

Артикул: 00866
Наявність: Скоро будуть
193.00 грн.

Кількість:

 

RobotDyn Плата розширення Mega Sensor SD дозволяє швидко підключати до Arduino Mega різні датчики, сервомотори, реле, модулі, кнопки. Для швидкого з'єднання датчиків і приводів використовується 3-х провідний шлейф (VCC, GND, Signal), без необхідності пайки. Для роботи з модулем SD-карти, встановлена мікросхема буфер CD4050 для перетворення сигналу 5 В в 3.3 В. Сигнальний світлодіод SD-action покаже активність micro SD-картки.

Дана модель має контактні колодки для нарощування додаткових плат розширення. Причому плати розширення не заважають підключати нові датчики або відключати непотрібні. Простір над контактними групами відкрито. Під додаткові плати розширення використовується цифрові контакти D0-D13, аналогові A0-A5(як під шилди для UNO).

На звороті плати, надрукована таблиця з використовуваними під модуль MicroSD-карти контактами, з відповідністю контактів MicroSD-карти і плати Arduino Mega.

Якщо підключаються датчики і модулі, які споживають більше енергії ніж може дати Arduino Mega, тоді потрібно під’єднання до зовнішнього джерела живлення. Для проектів з невеликим споживанням енергії можна використовувати живлення 5 В з плати Arduino Mega. Перемикання живлення відбувається за допомогою джампера.

У центральній частині плати знаходиться зона для макетування за допомогою пайки, з шинами живлення VCC і 3.3 В.

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*