Категорії

Ethernet модуль W5500

Артикул: 02917
Наявність: Скоро будуть
171.00 грн.

Кількість:

 

Мережевий модуль W5500 є Ethernet-контролером на базі чіпу W5500. Він є більш новою моделлю свого попередника W5100. Так само на модулі встановлені: обв'язка чіпу, стабілізатор на 3,3 В і роз'єм RJ45 з узгоджуючим трансформатором. Використовуючи даний модуль Ви зможете передавати дані як по локальній мережі, так і по мережі інтернет. Модуль може бути заживлений як від напруги 3,3 В, так і від напруги 5 В. Логічні рівні на інформаційних пінах 3,3 В, але вони толерантні до рівнів 5 В, тому Ви можете підключати його до Arduino.
Для роботи з модулем можливо скористатися бібліотекою Ethernet2, синтаксис звернення до функцій і методів якої аналогічний бібліотеці Ethernet.
Про те, як працювати з менеджером бібліотек, написано в розділі «Пошук бібліотек» на сторінці Wiki - Встановлення бібліотек в Arduino IDE.
Для перевірки модуля встановіть бібліотеку Ethernet2, підключіть модуль до мережі і до Arduino. Відкрийте скетч «WebServer» з меню Arduino IDE: Файл> Приклади> Ethernet2> WebServer. Якщо потрібно, змініть в 26 рядку скетчу IP адресу для Вашої мережі, завантажте скетч, відкрийте монітор послідовного порту і будь-який браузер.
Якщо в адресний рядок браузера ввести IP адресу зі скетчу (наприклад: http://192.168.1.177), то повинна завантажитися сторінка, в якій будуть відображені показання з аналогових пінів Arduino і ця сторінка буде оновлюватися з інтервалом в 5 секунд. А в моніторі послідовного порту, при кожному оновленні сторінки, буде відображатися інформація про користувача, що здійснює запит.

Підключення:

Для зручності підключення до Arduino скористайтеся розширювачами типу Trema Shield, Trema Power Shield, Motor Shield або Trema Set Shield. Модуль підключається до Arduino по апаратній шині SPI.

Призначення і підключення пінів модуля:

5V - вивід живлення 5 В.
3.3V - вивід живлення 3,3 В.
GND - загальний вивід живлення.
MISO - лінія даних, підключається до 12 виводу Arduino UNO, Nano, ProMini, або до 50 виводу Arduino Mega.
MOSI - лінія даних, підключається до 11 виводу Arduino UNO, Nano, ProMini, або до 51 виводу Arduino Mega.
SCLK - лінія тактування, підключається до 13 виводу Arduino UNO, Nano, ProMini, або до 52 виводу Arduino Mega.
SCS - лінія вибору пристрою, підключається до будь-якого виводу Arduino, але за замовчуванням використовується апаратний вивід 10 для Arduino UNO, Nano, ProMini, або вивід 53 для Arduino Mega.
RST, INT і NC - не використовуються.

Живлення:

Модуль може бути заживлений як від напруги 3,3 В, так і від напруги 5 В. Якщо модуль живиться від 3,3 В, то напруга живлення подається на піни  3.3V і GND, вивід 5V не використовується. Якщо модуль живиться від 5 В, то напруга живлення подається на піни 5V і GND, вивід 3.3V не використовується.

Характеристики
Інтерфейс SPI (MODE 3); 10BaseT / 100BaseTX Ethernet PHY embedded
Діапазон температур 0 до 70 °C
Кількість незалежних мережевих підключень: до 8
Напруга 3,3 або 5 В постійного струму
Об'єм внутрішнього буфера TX / RX: 32 кбайт
Протокол TCP / IP: TCP, UDP, ICMP, IPv4, ARP, IGMP, PPPoE
Розмір 60x30 мм
Струм до 185 мА (при Vcc = 3 В)
Додатково Індикація режимів роботи: (Full / Half duplex, Link, Speed, Active)

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*