Категорії

Електронний конструктор КіберКодер

Виробник: BitKit
Артикул: 11993
Наявність: Скоро будуть
2,299.00 грн. з ПДВ

Кількість:

 

Набір для програміста-електронщика, який тільки починає свій шлях в цій сфері. Призначений для тих, хто бажає навчитися працювати з мікроконтролером Arduino, програмувати на мові C/C++ і збирати різні електричні схеми. Комплект отримав детальну інструкцію і базовий набір компонентів для здійснення 50 експериментів. В результаті юний інженер створить свої цифрові пристрої.

“КіберКодер” для юних програмістів і конструкторів!

Всім давно відомо, що дитину можна зацікавити точними та природничими науками з допомогою розвиваючих ігор і конструкторів. На ринку з кожним днем з’являється все більше пропозицій і варіантів таких продуктів. Діти справді граються, навчаються в процесі, і захоплюються науками. Але що робити, якщо вони швидко втрачають цікавість до простих навчальних наборів і хочуть розвиватися далі, а на заняттях в школі основою залишається теорія, забуваючи про практику. В таких випадках допоможуть електронні конструктори, вони дозволяють в домашніх умовах зібрати велику кількість електронних конструкторів і познайомитися з основами програмування.

Електронний конструктор “КіберКодер” – навчальний набір на основі мікроконтролера Arduino для вивчення електроніки та програмування на мові C/C++. Він комплектується навчальним посібником з детальними інструкціями та завданнями для самостійної роботи. В комплекті є всі необхідні елементи для створення схем і керування ними. Різні датчики, регулятори, перемикачі, мотори, джойстик, 7-сегментний індикатор, LCD дисплей, модуль зв’язку, далекомір, bluetooth, макетні плати та 2 плати Arduino Nano – цього повністю достатньо, щоб пройти шлях від азів до створення складних механізмів. Подібне різноманіття дозволяє дитині від 14 років виконати 50 різнопланових експериментів. Серцем набору є плата з мікроконтролером Arduino Nano – контролер з відкритим початковим кодом, який може використовуватися в різних пристроях. Дитина познайомиться з мовою програмування C++, якою пишуть програми для Ардуіно, дізнається закони електрики та побудувати свої електричні пристрої, починаючи зі світлофора, закінчуючи більш складними роботами. Плата призначається для підключення простих периферійних пристроїв, наприклад кнопок, датчиків температури, освітленості, тиску і прискорення, і більш складних – рідкокристалічні індикатори та світлодіоди. Підліток може сам написати програму і примусити її взаємодіяти з різними пристроями, відправляючи набір інструкцій для мікроконтролера. Таким чином, підростаючий дослідник не буде нудьгувати. З електронним конструктором “КіберКодер” його чекають нові знання і багато годин експериментів.

Комплектація:

2х Arduino Nano

2х Кабель miniUSB

1х Інстркція

1x Макетна плата 800

1x Макетна плата 170

1х Набір світлодіодів

1х Набір резисторів

1х Набір з'єднувальних провідків

1х Набір кнопок

1х П'єзодинамік

1х Потенціометр

1х Фоторезистор

1х Семисегментні індикатори

1х LCD дисплей

1х Двигун постійного струму

1х Батарейний відсік "АА" 4 слоти

1х Датчик Холла

1х Магніт

1х Барометр

1х Сервопривід

1х Джойстик

1х Ультразвуковий дальномір

1х Кроковий двигун

1х Блютуз модуль

1х Інфрачервоний приймач і пульт

1х Радіомодулі 433 МГц

1х Зсувні регістри

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*