Категорії

MSP-EXP430FR5994

Артикул: 11190
Наявність: Скоро будуть
893.00 грн. з ПДВ

Кількість:

 

Представляємо до вашої уваги оцінний модуль для мікроконтролера MSP430FR5994. Виріб оснащений всім необхідним для початку розробки на основі мікроконтролерної платформи FRAM MSP430FRxx, включаючи інтегрований на плату інструментарій для програмування, налагодження і вимірювання енергії. На платі встановлені кнопки і світлодіоди, що дозволяють швидко організувати просту взаємодію із зовнішнім світом, тримач карти пам’яті, а також іоністор (суперконденсатор), що робить можливим роботу додатків без зовнішнього джерела живлення. Представлений мікроконтролер характеризується 256 кілобайтами вбудованої пам'яті з незалежним доступом.

Пам’ять FRAM характеризується високою стійкістю до відмов і високою швидкістю запису. Мікроконтролер також має вісім кілобайт SRAM, інтегровану комунікаційну периферію, таймери і АЦП, блок шифрування AES, низькоенергетичний прискорювач, новий апаратний модуль сімейства FRAM, розроблений для швидкої і ефективної векторної математики. Тактова частота центрального процесора складає 16 МГц, що неможна назвати виском показником в цілому, але за рахунок великої кількості апаратних математичних блоків, її достатньо для більшості проектів, головним критерієм яких є енергоефективність.

Для швидкого прототипування передбачений BoosterPack роз'єм на сорок контактів, котрий також є ідеальним рішенням для підключення модулів функціонального розширення. Ви можете швидко додати бездротовий зв'язок, графічний дисплей, датчики і багато іншого. Модулі розширення можна розробити самостійно або вибрати серед багатьох вже існуючих виробів від різних  виробників.

Доступні два безкоштовні інструменти розробки програмного забезпечення. Обидва середовища розробки підтримують технологію EnergyTrace ++ для профілювання в режимі реального часу і налагодження при підключенні LaunchPad. Технологія призначена для аналізу і оптимізації профілю енергоспоживання, відстеження в режимі реального часу споживання струму, режимів роботи ядра, стану тактових імпульсів і периферійних модулів. Апаратна підтримка технології реалізована в інтегрованому на плату відладчику.

Технічні характеристики:

  • 16-бітний CPU MSP430FR5994 з технологією MSP ULP FRAM;
  • Доступна технологія Energy Trace ++;
  • 40-контактний стандартний LaunchPad роз'єм для BoosterPack екосистем;
  • На плату інтегрований відладчик eZ-FET;
  • Дві кнопки і два світлодіода (призначені для користувача);
  • Слот для microSD карт;
  • Суперконденсатор (0.22F).

Документація

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*