Категорії

Набір для розробки CY8CKIT-049-42XX (CY8C4245AXI)

Артикул: 11178
Наявність: Скоро будуть
175.00 грн. з ПДВ

Кількість:

 

CY8CKIT-049-42XX 0 - вбудована система розробки, за допомогою якої ви можете додати мікропроцесорні функції в електронну схему. Це недорога платформа прототипування для ентузіастів, охочих протестувати і розробити програми з використанням сімейства пристроїв PSoC 4.

PSoC є найбільш реконфігурованим рішенням із вбудованим процессором архітектури ARM. Серія PSoC 4200 має програмовані аналогові і цифрові блоки з гнучкою маршрутизацією і міжз'єднаннями. Наявність аналогових конфігурованих блоків дозволяє суттєво зменшити кількість компонентівв готовому пристрої. На приклад, для вимірювання постійного струму за допомогою шунта, можна скористатись вбудованими операційними підсилювачами, а не ставити додаткову зовнішню мікросхему. Наявність цифрових конфігурованих блоків дозволяє зробити певні прості логічні операції з сигналами, що зменшує навантаження на процесорне ядро і збільшує продуктивність та швидкість системи в цілому. Технології CapSense і CapSense Proximity,легко конфігуруються і працюють практично «з коробки», даючи можливість просто і зручно додати в пристрій сенсорне керування.

Як завжди, сімейство пристроїв PSoC 4 підтримується повністю безкоштовною платформою розробки PSoC Creator. PSoC Creator дозволяє в графічному або текстовому режимі задати первинну конфігурацію та продовжити напмсання коду для вбудованого в PSoC процесора, або експортувати проект в більш звичні середовища розробки програмного забеспечення

Комплект прототипу підтримує підключення до ПК через вбудований USB-Serial контролер Cypress. Пристрій може бути запрограмовано з використанням програмного забезпечення Bootloader Software Host. Такий метод прошивки зручний і звичний для тих, хто працював з arduino.  Комплект забезпечує відкриту платформу і повний доступ до всіх пристроїв введення-виведення PSoC 4, включаючи передбачені на платі світлодіоди і кнопку. Cистема розробки підтримує як 32-бітні процесори сімейства Cortex-M0 CY8C41xx ARM 32, так і більш «дорослі» сімейства.

Підтримка USB-послідовних контролерів надає клієнтам з'єднання USB-ПК з використанням сімейства пристроїв Cypress USB-Serial (CY7C6521x). Прилад, що використовується на платі, є контролером моста USB CY7C65211 і піддається конфігурації. Цей пристрій підтримує конфігурації USB-UART, USB-GPIO, USB-I2C і USB-SPI. Плата також підтримує управління кнопками CapSense і USB-IF для зарядки акумулятора. Пристрій CY7C65211 в наборі прототипу за замовчуванням є послідовним мостом USB-UART. Пристрій USB-Serial забезпечує зв'язок через віртуальний COM-порт за допомогою інструменту «Хост завантажувача», що входить до складу безкоштовної системи розробки. CY7C65211 призначений для підтримки PSoC 4 і є платформою розробки для послідовних портів. Частина USB-Serial комплекту може бути видалена з основної плати шляхом «замикання» двох клем уздовж перфорованого краю. Плата USB-Serial підтримує відкриті GPIO і послідовні комунікаційні заголовки для розробки серійного порту.

Технічні характеристики:

  • Напруга: від 1.71В до 5.5 В;
  • Підтримувані пристрої: CY8C42xx;
  • Тактова частота: 48 МГц;
  • Процесор: ARM Cortex-M0;
  • Flash: 32 КБ;
  • Кількість таймерів: 4;
  • Кількість операційних підсилювачів: 2;
  • Універсальні цифрові блоки: 4;
  • Блоки послідомної комунікації: 2;

Корисні посилання:

Сторінка контролера

Середовище розробки

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*