Категорії

Паяльна паста XG-50 35g

Артикул: 03096
Наявність: Скоро будуть
96.00 грн.

Кількість:

 

Паяльна паста XG-50 (35 г) являє собою пастоподібну речовину, що складається із суміші дуже дрібних частинок припою (розмір часток припою: 20 - 38 мкм) сферичної форми, флюсу і різних добавок. 
Серед безперечних переваг даної пасти є її нечутливість до вологості і температурних перепадів. Вона володіє підвищеною стійкістю на трафареті і по-справжньому стійкою липкістю, зберігає свої якісні характеристики на відкритому повітрі до 12 годин, не вимагає відмивання, може довго зберігатися в закритому вигляді при постійній кімнатній температурі.

Кращим варіантом є використання даної пасти не з паяльником, а термоповітряною паяльною станцією та феном. Так як в процесі перетворення пасти при пайці необхідно контролювати і вибирати температуру гарячого повітря, що нагнітається, феном з регулятором температури. Бажано використовувати насадки для термофена.

Паяльна паста XG-50 являє собою досить в'язку речовину, тому перед застосуванням її слід перемішати. Друковану плату необхідно знежирити, очистити і розташувати горизонтально. Паяльну пасту бажано наносити шпателем. З досвідом швидко прийде розуміння скільки саме матеріалу для пайки потрібно нанести.
Паяльні пасти для SMD часто застосовуються спільно з трафаретами BGA. При нагріванні паста буквально на очах відчутно зменшується в розмірах після закипання флюсу. Після цього починають плавитися кульки припою, що входять до складу цього витратного матеріалу для пайки.

Переваги пасти перед звичайним припоєм:

  • Зручно наносити на виріб
  • Не вимагає промивання після пайки
  • Містить достатню кількість флюсу
  • Не вимагає підігріву перед нанесенням
  • Можливо нанести на безліч ніжок відразу і запаяти їх одночасно.

     
Характеристики
Колір Сірий
Модель XG-50
Розмір часток 20 – 38 мкм
Склад Олово 63%, Свинець 37%
Вага 35 г
Характеристики пластику
Температура експлуатації 160 – 180 °С

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*