Категорії

Мотор з редуктором та кабелем

Артикул: 03010
Наявність: В наявності
42.00 грн.
10 чи більше 38.00 грн.
20 чи більше 35.00 грн.
50 чи більше 33.00 грн.

Кількість:

 

Мотор з редуктором вже має розпаяний короткий кабель для швидкого підключення. Кабель в місці розпаювання має силіконовий захист від вологи.
Мотор зібраний з колекторного (щіткового) двигуна постійної напруги і пластикового редуктора з двома валами. Редуктор, що складається з декількох ступенів шестерних передач, встановлений безпосередньо на вал багатообертового двигуна. Конструкція редуктора має підвищену зносостійкість. Редуктор впливає на зміни співвідношень крутного моменту і швидкості обертання між валом мотора і валом редуктора, знижуючи швидкість і забезпечуючи необхідне зусилля на валу редуктора. Зовнішній вал зазвичай використовується для колеса, внутрішній призначений для енкодера.

Мотор здатний обертатися в двох напрямках: за годинниковою і проти годинникової стрілки. Зміна обертання досягається зміною полярності напруги на контактах двигуна. Швидкість обертання валу редуктора становить 140 - 230 (± 10%) обертів на хвилину і регулюється вхідною напругою на моторі в діапазоні від 3 до 6 В. Від напруги також залежить і максимальний момент утримання.

З огляду на невисокий крутний момент і матеріал виготовлення редуктора, виріб може бути встановлено в якості приводу колеса на конструкції з невеликою загальною вагою.

Мотор з редуктором досить часто зустрічається в проектах на Arduino при розробці моделей робототехніки, наприклад, саморушні радіокеровані платформи або машинки.

Характеристики
Кількість 230 ± 10% обертів на хвилину (без навантаження); 140 ± 10% обертів на хвилину (з навантаженням)
Колір Жовтий
Матеріал ABS-пластик, силікон, метал
Момент 0.7 кг/см
Напруга допустимі 3-6 В (робочі 6 В)
Розмір 19 х 22.5 х 64.5 мм
Струм 180-500 мА
Діаметр валу 5.5 мм
Довжина кабелю 13 см
Додатково співвідношення 1/48

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*