Категорії

Модуль синього світлодіода Piranha

Артикул: 02948
Наявність: В наявності
39.00 грн.

Кількість:

 

Світлодіодний модуль з синіми LED-діодами Piranha. Такі світлодіоди Piranha 5 мм - це найяскравіші світлодіоди для свого розміру. Piranha може випромінювати максимальну яскравість при використанні менших витрат енергії, ніж перехідний світлодіод. Він має велику лінзу для створення ширококутного пучка світла. Світлодіоди Piranha мають 4 контакти, що сприяє кращій фіксації на друкованій платі та в ситуації, наприклад, коли є сильна вібрація або зіткнення. З цієї причини Piranha широко використовується в автомобільних задніх ліхтарях, які часто піддаються сильним ударним ситуаціям. 
В комбінації з відповідними датчиками Arduino Piranha можуть використовуватися при взаємодії з різними типами робіт, що пов'язані зі світлом.
Коли модуль світлодіода підключений до Arduino, для керування ним використовується цифровий контакт "LOW on" чи "HIGH OFF". Яскравість світлодіода може регулюватися через вихідний ШІМ. На платі вже розпаяні 2 резистори та стабілізатор, тому живити можливо без використання резистора.

Приклад використання з контролером наведено нижче:

Характеристики
Інтенсивність 8,500 мкг
Діаметр 5 мм
Колір Синій, лінза прозора
Кут 130º
Метод встановлення Модуль
Напруга 3.0-3.4 В (типові 3.2 В)
Пряме падіння напруги
Розмір 27х21х8 мм
Струм 20 мА
Тип корпуса
Довжина 470 нм
Додатково 3 контакти: 1 - control IN 2 - VCC Power, 3 -GND

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*