Категорії

Матриця світлодіодів RGB WS2812B 8х5

Артикул: 02850
Наявність: В наявності
330.00 грн.

Кількість:

 

Це інтелектуальне світлодіодне джерело світла на базі RGB WS2812 розміром 5050 SMD у вигляді матриці 5х8 40 LED. Кожен піксель, розташований на матриці 5x8, адресується індивідуально. Для керування всіма світлодіодами потрібен лише один пін (Digital №6). Ви можете вирізати трасування на платі і використовувати майже будь-який інший контакт, якщо вам потрібне певне налаштування.

Для спрощення запуску світлодіоди за замовчуванням працюють від вбудованого в Arduino джерела живлення 5В. Це працює до тих пір, поки всі пікселі матриці не будуть засвітлюватися на повну потужність білого кольору. Якщо ви бажаєте підключити матрицю до зовнішнього джерела живлення, необхідно припаяти двопінову клему, що є в комплекті. Таким чином, можна буде підключити постійну напругу в межах 4-6 В, якої може вистачити, щоб заживити і Arduino, і матрицю. В разі, якщо ви хочете використовувати клемний блок для живлення лише світлодіодної матриці, тримайте саму Arduino на постійному або USB-джерелі живлення, та виріжте центр перемички припою праворуч від клемного блоку. На зовнішньому вході є захист від полярності FET на випадок, якщо ви підключите живлення в зворотньому напрямку.

Якщо ж вам знадобиться ще більше блимання та світла, ці матриці можна з’єднувати між собою. Для підключення другої матриці підключіть DIN до DOUT першої матриці. Також з’єднайте контакт заземлення та подайте напругу 5В. Це все! Ви зможете об’єднати стільки ланок, скільки забажаєте, хоча після 5 або більше матриць у вас може бути замало оперативної пам’яті, якщо ви використовуєте UNO.

Характеристики
Колір RGB
Метод встановлення dip
Пряме падіння напруги
Розмір 68х54 мм
Струм 18 мА
Тип корпуса WS2812 5050 smd

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*