Категорії

Gravity: Аналоговий датчик кислотності V2

Артикул: 05538
Наявність: Скоро будуть
1,992.00 грн.

Кількість:

 

Це спеціально розроблений датчик, для вимірювання рівня рН розчину та відображення кислотності або лужності. Датчик DFRobot зазвичай використовується в різних програмах, таких як аквапоніка, аквакультура та екологічне тестування води. Вбудований чіп регулятора напруги підтримує широку напругу 3,3 ~ 5,5 В, що сумісно з основною платою керування 5 В і 3,3 В. Вихідний сигнал, відфільтрований апаратно, має низький джитер. За допомогою цього продукту, основна плата керування (наприклад, Arduino) та бібліотеки програмного забезпечення ви можете швидко створити pH-метр, підключіть і працюйте без пайки.  pH - це значення, яке вимірює кислотність або лужність розчину. Його також називають індексом концентрації іонів водню. РН має широкий спектр застосування в медицині, хімії та сільському господарстві. Зазвичай він є числом від 0 до 14. За термодинамічних стандартних умов рН=7, що означає, що розчин нейтральний; якщо рівень <7, то це означає, що розчин кислий; якщо >7, то розчин  - лужний.

Увага:
1. Роз'єм BNC і плата перетворення сигналу повинні бути сухими та чистими, інакше це вплине на вхідний опір, що призведе до неточних вимірювань. Якщо вона волога, її потрібно висушити.
2. Плату перетворення сигналу не можна розміщувати безпосередньо на вологій або напівпровідниковій поверхні, інакше це вплине на вхідний опір, що призведе до неточних вимірювань. Рекомендується використовувати нейлоновий стовп для фіксації плати перетворення сигналу, залишаючи певну відстань між платою перетворення сигналу та поверхнею.
3. Чутливий скляний міхур у головці pH-зонда не повинен торкатися твердого матеріалу. Будь-які пошкодження або подряпини призведуть до виходу електрода з ладу.
4. Після завершення вимірювання від'єднайте pH-зонд від плати перетворення сигналу. Зонд аналогового датчика ph не слід підключати до плати перетворення сигналу без джерела живлення протягом тривалого часу.

Специфікація:

  • Напруга живлення: 3,3 ~ 5,5 В
  • Вихідна напруга: 0~3,0 В
  • Час відповіді: <2 хв
  • Довжина кабелю: 100 см
  • Роз'єм зонда: BNC
  • Роз'єм сигналу: PH2.0-3P
  • Точність вимірювання: ±0,1 при 25℃
  • Температурний діапазон: 5~60°C

Корисні посилання:

WIKI

1-YouTube

2-YouTube

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*