Категорії

Водонепроникний DS18B20 з оригінальним чіпом

Артикул: 02164
Наявність: Скоро будуть
68.00 грн.

Кількість:

 

DS18B20 - це цифровий вимірювач температури з розширенням перетворення близько 9 - 12 розрядів і функцією сигналу контролю за температурою. Параметри контролю можуть бути задані користувачем і збережені в енергонезалежній пам'яті датчика.

DS18B20 обмінюється даними з мікроконтролером за однопровідною лінією зв'язку, використовуючи протокол інтерфейсу 1-Wire.

Живлення датчик може отримувати безпосередньо від лінії даних, без використання зовнішнього джерела. В цьому режимі живлення датчика походить від енергії, що збереглася на паразитній ємності.

Діапазон вимірювання температури становить від -55 до +125 °C. Для діапазону від -10 до +85 °C похибка вимірювань не перевищує 0,5 °C.

У кожної мікросхеми DS18B20 є унікальний серійний код довжиною 64 розряди, який дозволяє декільком датчикам підключатися на одну загальну лінію зв'язку. Тобто, через один порт мікроконтролера можна обмінюватися даними з декількома датчиками, розподіленими на значній відстані. Режим вкрай зручний для використання в системах екологічного контролю, моніторингу температури в будівлях, вузлах устаткування.
DS18B20 вимірює температуру в градусах за шкалою Цельсія. Результат вимірювання представляється як 16-розрядне, знакове число в додатковому коді.

DS18B20 може бути підключений до зовнішнього джерела живлення через вивід Vdd або працювати за схемою "паразитного живлення", без додаткового джерела. Режим "паразитного живлення" вкрай зручний для додатків з віддаленими датчиками температури. При високому рівні напруги шини, енергія накопичується на "паразитному" конденсаторі Cpp через вивід DQ. При низькому рівні шини енергія конденсатора забезпечує живленнядатчика. У режимі "паразитного живлення" вивід Vdd обов'язково повинен бути з'єднаний із загальним проводом схеми (землею).

 

Характеристики
Інтерфейс 1-Wire
Діапазон температур -55 до +125 °C
Модель DS18B20
Напруга 3,0 В - 5,5 В
Розмір 6х51 мм
Час 750 мс (при макс.12 біт)
Довжина 1 м

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*