Категорії

Термостат 12В

Артикул: 00790
Наявність: Скоро будуть
80.00 грн.

Кількість:

 

Термостат це керуючий пристрій для підтримки конкретної температури з наперед заданою точністю. Може бути корисний в різних системах автоматизації, таких як: холодильник, теплиця, підігрів труб, бойлер, вентиляція, авто та інші. 

Терморегулятор високої точності W1209 може отримувати живлення від  будь-якого джерела постійного струму 12 В. Пропорційно-інтегрально-диференціальний регулятор є промисловим професійним пристроєм, який використовується для підтримки потрібної температури повітря в приміщеннях і пристроях. Цей пристрій широко використовується для виготовлення саморобних і серійних одиниць техніки. Термостат  це по суті мінікомп'ютер, який відповідає за процес управління температурою в приладі об’єкта контролю. Досить тільки виставити потрібні параметри і можна не турбуватися про результат.

Управління терморегулятором здійснюється за допомогою мікроконтролера STM8S003F3P6, завданням якого є аналіз виміряної цифровим датчиком температури та порівняння її із заданим значенням. Мікроконтролер  враховує запрограмований режим роботи і на підставі цих даних вмикає і вимикає навантаження. Комутація здійснюється електромагнітним реле. 

Терморегулятор – контактний (в регуляторі застосований релейний силовий елемент). Термостат має верхній і нижній пороги, які надають можливість завдання верхнього значення температури і нижнього значення температури, при яких відбувається ввімкнення або вимкнення пристрою.

Управління:

 • 3 кнопки управління: set, +, -;
 • Set вибирає режим встановлення і налаштування параметрів;
 • + і – змінюють значення установки і параметрів.

У режимі охолодження термостат працює так: поки температура нижче заданої, контакти реле розімкнуті, по досягненні заданої температури контакти реле замикаються і залишаються в такому положенні до зниження температури на величину встановленого гістерезиса (за замовчуванням на 2ºС). У режимі нагріву пристрій працює навпаки.

При натисканні кнопки SET, кнопками + і - можна задати температуру включення реле. Терморегулятор працює тільки з пристроями нагрівання або охолодження.

Утримання протягом 5 секунд кнопки SET дозволяє увійти в режим програмування, пункти меню в якому вибираються за допомогою кнопок + або -. Утримання кнопки SET зберігає зміни, або відсутність дій протягом 10 секунд в налаштуваннях. Клавіша + в режимі програмування повертає до налаштувань за замовчуванням. 

Технічні характеристики:

 • Керуюче реле стоїть на 12 В з NO контактом, комутує струм до 20 А (14VDC) і до 5 А (250VAC);
 • Тип датчика: водонепроникний: NTC (10K / 3435);
 • Діапазон вимірюваної і контрольованою температури: -50 ~ 110°;
 • Точність вимірювання: ± 0.1 °C;
 • Точність управління: 0.1 °C;
 • Гістерезис: 0.1 ° C - 15 °C;
 • Частота оновлення: 0.5 с;
 • Напруга живлення: 12 В постійного струму.

Документація

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*