Категорії

Термометр з гігрометром HTC-1

Артикул: 02887
Наявність: В наявності
220.00 грн.

Кількість:

 

HTC-1 - цифровий кімнатний настільний прилад для вимірювання температури та вологості з великим рідкокристалічним екраном та великими цифрами.

Вимірювання температури і вологості повітря

У звичайному стані на дисплеї відображається поточна температура і вологість.Температура може відтворюватись як в градусах Цельсія (°C), так і в градусах Фаренгейта (°F). Перемикання між цими шкалами здійснюється кнопкою, розташованою на задній панелі приладу.
Прилад зберігає в пам'яті крайні значення температури і вологості повітря. Натискання кнопки MEMORY виводить на екран максимум (для підказки з'являється MAX), друге натиснення показує мінімум температури і вологості за час з останнього скидання (з'являється напис MIN), третє натиснення повертає гігрометр-термометр в режим показу поточних значень. Утримання кнопки MEMORY протягом декількох секунд скидає попередні крайні значення.

Час та дата

В режимі поточного часу натисніть кнопку MODE і утримуйте протягом 3 секунд. В результаті почне блимати розряд хвилин. Після цього натисканням ADJ встановіть значення розряду хвилин. На короткий час натисніть кнопку MODE, встановіть годинник, потім дату. Якщо не проводити подальших дій, прилад повернеться в режим поточного часу через 3 секунди.

Налаштування будильника

В режимі показу поточного часу (точки, що розділяють годинник і хвилини, блимають) короткочасно натисніть MODE - дисплей перейде в режим встановлення будильника (точки не блимають). Натисканням ADJ можна включити функцію "Сигнал кожну годину" (з'явиться напис "Alarm") або будильник (на дисплеї з'явиться значок "•)))").
Знову натисніть кнопку MODE і утримуйте протягом 2 секунд, при цьому ви зможете встановити час будильника (на дисплеї з'явиться значок "•)))"). З режиму налаштувань будильника прилад автоматично повертається в режим поточного часу через хвилину або натисканням кнопки MODE.

Особливості:

  • одночасне відображення значення температури, вологості і поточного часу;
  • легко читаються великі цифри на дворівневому LCD-дисплеї;
  • індикація значення відносної вологості;
  • запам'ятовування і відтворення максимального і мінімального значення температури і вологості;
  • перемикання °C і °F;
  • годинник;
  • будильник;
  • календар.
Характеристики
Вологість 10 - 99% RH
Діапазон температур -10 до +50 °C
Модель НТС-1
Напруга 1.5 В ААА (в комплекті)
Призначення Термометр, гігрометр, годинник, будильник
Розмір 10.2 х 9.2 х 2.2 см
Точність ±5% RH; ±1 °C
Країна походження Китай

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*