Категорії

Терморегулятор XH-W3001 220В

Артикул: 02994
Наявність: Скоро будуть
220.00 грн.

Кількість:

 

Цифровий модуль XH-W3001 з виносним вологонепроникним датчиком для автоматичної підтримки заданої температури. Пристрій оснащений цифровим LED-дисплеєм для зручного перегляду інформації і налаштування температурного режиму. Має дві кнопки управління. Кнопками задаються верхній і нижній поріг перемикання терморегулятора. Всі зміни температурного режиму, що вносяться, зберігаються в незалежній пам'яті і зберігаються, навіть якщо пристрій вимкнено.

Модуль можна налаштувати як для нагріву (інкубатор, водонагрівач і т.п.), так і для охолодження (вентилятор, холодильник і т.п.). Цифровий двопороговий дворежимний регулятор температури XH-W3001 призначений для підтримки необхідної температури повітря в інкубаторах, теплицях, тераріумах, в системах опалення, для управління температурою теплих підлог, басейнів, морозильних камер, системи для незамерзання водостоків і т.д.
Терморегулятор управляється мікроконтролером STM8S003F3P6, який аналізує виміряну цифровим датчиком температуру, порівнює її із заданим значенням, враховує заданий режим роботи, і на підставі цих даних включає і відключає навантаження. Комутація здійснюється електромагнітним реле.

Для підключення терморегулятора до мережі 220 В в пристрої є імпульсний перетворювач, за допомогою якого прилад може працювати прямо від мережі змінного струму 220 В.

Налаштування терморегулятора:
Терморегулятор оснащений двома кнопками управління та працює в двох режимах: нагрівання та охолодження.
Режим нагріву:
Щоб задати температуру включення (нижній поріг включення) необхідно на кілька секунд затиснути ліву клавішу, після чого двома кнопками можна виставити потрібне значення температури.
Щоб задати температуру відключення (верхній поріг відключення) необхідно на кілька секунд затиснути праву клавішу, після чого двома кнопками можна виставити потрібне значення температури.
Режим охолодження:
Щоб задати температуру включення (верхній поріг включення) необхідно на кілька секунд затиснути ліву клавішу, після чого двома кнопками можна виставити потрібне значення температури.
Щоб задати температуру відключення (нижній поріг відключення) необхідно на кілька секунд затиснути праву клавішу, після чого двома кнопками можна виставити потрібне значення температури

Корисні посилання:
Документація
 

Характеристики
Вологість 5 - 85%
Діапазон температур - 50 до + 110 °C
Колір підсвітки червоний
Мікроконтролер
Напруга AC 220 В
Опір NTC (10K 0,5%)
Потужність 1500 Вт
Розмір 86х44х31 мм
Струм
Тип Цифровий, релейний
Точність 0.1 °C (від -19.9 до +99.9°C); 1 °C (від -50 до -19.9°C та від 99.9°C до 110 °C)
Довжина термістра з кабелем 95 см

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*