Категорії

Терморегулятор REX-C100

Артикул: 03051
Наявність: Скоро будуть
366.00 грн.

Кількість:

 

Контролер температури REX C100 - це спеціальний пристрій для контролю нагрівального процесу, забезпечення точного, ефективного регулювання температури, тиску, потоку і рівня рідини.
В комплект входить сам термоконтролер REX C100, термопара типу К (ХА), твердотільне реле 40А. Термопара розрахована для температур до 400°C.
ПІД-регулятор REX C100 - пропорційно-інтегрально-диференційний термовимірювач, тобто пристрій із зворотним керуванням. Параметри ПІД застосовуються в автоматичних системах управління для утворення головного сигналу, який визначається 3ма вище вказаними складовими.

На бічній стороні терморегулятора розташована схема підключення клем. Кожна клема має свій номер. Біля кожного номера стоять знаки «+» або «-», до яких потрібно підключати всі дроти, дотримуючись полярності.
Червоними цифрами на верхньому дисплеї вказана температура термопари, поточна (PV), зеленими цифрами - встановлення (SV). При цьому, якщо червоне значення нижче зеленого, контролер подає сигнал на реле, про що сигналізує індикатор самого реле.

Налаштування приладу
Налаштовувати регулятор для показань термопари необхідно так:

  • Натиснути кнопку SET (з утримуванням) для переходу до відповідного меню.
  • Далі цією ж кнопкою вибрати пункт LCE. Його значення має бути 1000. При необхідності його можна встановити, використовуючи кнопки «ВГОРУ», «ВНИЗ» і «ВЛІВО».
  • Короткочасне натискання кнопки SET для збереження налаштувань, а тривале - для виходу з меню.

Далі слід налаштувати тип термопари і шкалу температурного режиму. Для цього треба зробити наступне:

  • Одночасно і тривало натиснути кнопки SET і ВЛІВО для переходу до відповідного меню.
  • Кнопкою SET вибрати параметр SL 1. Цей програмований параметр відповідає за наоатування типу термопари: нульове значення відповідає типу К.
  • Виставити значення, рівне 0000.
  • Натиснути кнопку SET для збереження значення і переходу в наступний пункт меню SL 2. Остання цифра в позначенні вказує шкалу вимірювання температури: 0, якщо температура вимірюється за Цельсієм і 1, якщо температура вимірюється за Фаренгейтом.
  • Виставити 0 для вимірювання температури за Цельсієм.
  • Натиснути SET для збереження змін.
  • Натиснути кнопки SET і ВЛІВО для виходу з меню.

В REX C100 налаштування відображення десятих на індикаторі має важливе значення. Можна встановити не тільки ціле число, рівну температуру, наприклад, 80 °C, а й десяткове значення: 80.1 ° C; 80.3 °C; 80.9 °C. Важливо знати, що подвійний контролер підтримує десяткові знаки.

Корисні посилання:
Документація1
Документація2

Характеристики
Вихідна напруга SSR
Вхідна напруга 100-240 В АС, 50/60 Гц
Діапазон температур 0-400 °C
Різьба М6
Розмір 10.8х4.7х4.7 см

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*