Категорії

Термістор 100кОм MF52 1%

Артикул: 02269
Наявність: Скоро будуть
3.00 грн.

Кількість:

 

Термістори - це прості та точні компоненти, які дозволяють легко отримувати дані про температуру для ваших проектів. Віддалені метеостанції, системи домашньої автоматизації, а також схеми контролю та захисту обладнання є деякими додатками, де термістори будуть ідеальними. Вони є аналоговими датчиками, тому код порівняно простий у порівнянні з цифровими датчиками температури, які вимагають спеціальних бібліотек і багато коду.
NTC термістори серії MF52 - це резистори з негативним коефіцієнтом опору, тобто при збільшенні температури навколишнього середовища опір термістора зменшується. Є аналогами NTC термісторів серії SCK.
NTC термістори серії MF52 мають форму намистинки і покриті епоксидною смолою. Терморезистори NTC виготовляються з напівпровідникового матеріалу (наприклад, оксиду металу або кераміки), який нагрівається і стискається для формування термочутливого провідного матеріалу.
Невеликі розміри NTC термісторів серії MF52 забезпечують швидкий відгук на зміну температури.

Характеристики
Метод встановлення
Опір 100 кОм
Потужність <50 мВт
Призначення Кондиціонери, нагрівальні прилади, електричні термометри, датчики рівня рідини, автомобільна електрика, акумулятори мобільних телефонів та інше
Температура -55 до +125°C
Тип NTC
Тип корпуса
Точність 1%

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*