Категорії

Модуль термістора KY-013

Артикул: 01442
Наявність: В наявності
18.00 грн.

Кількість:

 

Аналоговий датчик температури корисний тоді, коли потрібно знати температурні значення в режимі реального часу. Плата датчика складається з трьохконтактного з'єднувача, резистора і терморезистора, який із зміною температури змінює свій опір.

Модуль KY-013 можна використовувати не тільки для визначення температури повітря, але і будь-якій поверхні: для цього достатньо між датчиком температури і поверхнею наносити термопасту, закріпивши плату механічним кріпленням. Також при неможливості механічного закріплення використовують клей.

Під'єднання в схему здійснюється наступним чином: «GND» підключають до землі, контакт «S» – до приймача, а вивід без назви – до живлення. Якщо датчик видає некоректні значення, слід просто поміняти живлення та землю місцями.

Оскільки виробник використовує різні терморезистори, необхідно перед включенням в схему виконати калібрування з застосуванням приладу: взяти датчик, помістити його в температурні умови з заздалегідь виміряними температурними параметрами, заміряти омметром.

Технічні характеристики: 

  • Напруга живлення: 5 В;
  • Габарити: 19 x 15 x 13 мм;
  • Похибка: +/- 0.5 °C;
  • Робоча температура: -55 - +125 °C.

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*