Категорії

Нормально замкнений магнітний датчик

Артикул: 00990
Наявність: В наявності
26.00 грн.

Кількість:

 

Даний датчик фіксує факт відкриття і закриття дверей або вікон. З його допомогою Ви зможете контролювати будь-яке несанкціоноване відкривання дверей, що дозволить виключити появу протягу або запобігти крадіжці. Пристрій складається з накладного датчика і керувального магніту. За допомогою застосування додаткового обладнання Ви зможете сформувати звіт про те, яку кількість раз двері відкривались і зачинялись. Перевага магнітного датчика полягає в компактності, завдяки чому його установка буде доцільною в найергономічніші місця, а також пристрій буде приховано від сторонніх очей.

Нормально замкнений контакт замкнений при наявності магнітного поля, що виключає ймовірність помилкових спрацьовувань: поки всі вікна чи двері закриті, через датчик протікає струм. Якщо хоч одне вікно відкрите, або пошкоджений провід, струм не протікає, що сигналізує про порушення охоронного контуру.

Агрегат не можна використовувати для залізних дверей, а також в безпосередній близькості з металевими конструкціями, так як його ефективність буде знижуватися, і можуть виникнути збої в роботі у вигляді помилкових спрацьовувань.

Технічні характеристики:

  • Номінальна потужність: 3 Вт;
  • Номінальний струм: 100 мА;
  • Робоча відстань: від 15 до 25 мм;
  • Захист від виникнення займання: присутній.

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*