Категорії

Датчик струму ACS712 5A

Артикул: 00801
Наявність: В наявності
45.00 грн.

Кількість:

 

Датчик струму використовується в багатьох сучасних приладах, таких як: зарядні пристрої, програмовані джерела струму, імпульсні джерела живлення, схеми захисту від перезавантаження по струму. Використання резистора з низьким рівнем опору – це один із найпростіших методів вимірування струму. Точність такого методу не є найвищою, оскільки опір залежить від температури, яка не є постійною. Крім того, такий метод не дозволяє організувати гальванічну розв'язку між навантаженням і вимірником струму, що дуже важливо в додатках, де навантаження живиться високою напругою.

Датчик струму ACS712 заснований на принципі Холла. Мікросхема ACS712 випускається в мініатюрному 8-вивідному корпусі SOIC для поверхневого монтажу. Вона складається з прецизійного лінійного датчика Холла з малою напругою зміщення і мідного провідника, що проходить біля поверхні чіпа і виконує роль сигнального шляху для струму. Протікаючи через цей провідник струм, створює магнітне поле, що приймається вбудованим в кристал елементом Холла. Сила магнітного поля лінійно залежить від струму що проходить. Вбудований формувач сигналу фільтрує створювану чутливим елементом напругу і підсилює її до рівня, який може бути визначений за допомогою АЦП мікроконтролера.

У низькочастотних додатках часто потрібно включити на виході пристрою простий RC-фільтр, щоб поліпшити співвідношення сигнал-шум. ACS712 містить внутрішній резистор, що з'єднує вихід вбудованого підсилювача сигналу зі входом вихідної буферної схеми. Один з виходів резистора доступний на виведення мікросхеми, до якого підключається зовнішній конденсатор. Слід зазначити, що використання конденсатора фільтра призводить до збільшення часу наростання вихідного сигналу датчика, отже обмежує смугу пропускання вхідного сигналу. Максимальна смуга пропускання становить 80 кГц при ємності фільтруючого конденсатора, який дорівнює нулю. З ростом ємності CF смуга пропускання зменшується. Для зниження рівня шуму при номінальних умовах рекомендується встановлювати конденсатор CF ємністю 1 нФ.

Технічні характеристики:

  • Живлення: 5 В;
  • Розміри: 31 х13 мм.

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*