Категорії

Датчик струму INA219

Артикул: 03212
Наявність: Скоро будуть
108.00 грн.

Кількість:

 

Цифровий датчик струму і напруги MCU-219 призначений для вимірювання таких параметрів постійного струму, як: напруга, струм і споживана потужність. Модуль виконаний на мікросхемі INA219 - двонаправленому сенсорі струму і потужності з нульовим зсувом показань. Він здатний вимірювати напругу до 26 В. Шунтувальний резистор, встановлений на модулі, дозволяє вимірювати струм до 3.2 А.

Мікросхема вимірює параметри протікання струму в будь-якому напрямку з автоматичним перемиканням полярності вимірювання. Застосувати модуль можна в таких системах, які контролюють процес заряду/розряду акумуляторних батарей, джерелах живлення з контролем напруги і споживаного навантаженням струму. Можливості зміни I2C адреси вимірювача дозволяють підключити на одну шину до 4-х таких пристроїв. Для збільшення точності вимірювань передбачений регістр калібрування.

В якості прикладів застосування можуть бути цифрові блоки живлення, тестування мікроконтролерних пристроїв на відповідність струмів споживання, моніторинг струму споживання акумулятора в розумній зарядці, додатки управління моторами або регулювання будь-якого навантаження постійного струму.

Корисні посилання:
Бібліотека

Характеристики
Інтерфейс I2C (IIC)
Діапазон температур -40 до 85 °C
Кількість х128 звітів
Мікросхема INA219
Напруга 3 - 5 В; макс. вимірювана напруга 26 В
Струм макс. 3.2 А
Струм споживання 1 мА
Частота 3.4 МГц
Швидкість 3.4 Мбіт/с
Додатково АЦП 12 біт

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*