Категорії

Grove - Thermal Imaging Camera

Виробник: Seeedstudio
Артикул: 06883
Наявність: В наявності
4,102.00 грн.

Кількість:

 

Grove - Thermal Imaging Camera - це інфрачервона теплова камера, яка несе в собі масив теплових датчиків 16x12 (MLX90641), і вона може визначати температуру предметів на відстані з точністю ± 1 ℃ і середньою точністю ± 1,5 ℃. Для легкого отримання теплових зображень використовується протокол I2C для отримання зображень із низькою роздільною здатністю з камери. Поле огляду цієї камери становить 110 ° x75 °, а діапазон вимірювання температури становить від -40 ℃ до 300 ℃.

Як працює тепловізійне зображення?

    Всі об'єкти випромінюють деяку кількість інфрачервоного випромінювання. Ця інфрачервона тепловізионна камера має чутливий датчик тепла, який може виявляти навіть незначні відмінності в температурі від предметів навколо. Потім модуль збирає цю інформацію про випромінювання об’єктів і створює електронне зображення, яке базується на інформації про різницю температур. Чим тепліший предмет, тим більше інфрачервоного випромінювання він випромінює.
    Цей модуль можна підключити до MCU за допомогою інтерфейсу I2C. Однак для керування камерою йому потрібен мікроконтролер, який має понад 20 000 байт оперативної пам'яті. Таким чином, плати розробників, таких як Arduino, наприклад, не можна використовувати з цією сенсорною камерою через її невелику обчислювальну здатність. Виробник рекомендуємо вибрати Arch Mix як MCU для управління камерою, оскільки вона дійсно має відмінні характеристики для обробки складних даних із камери ІЧ-датчика.

 

Корисні посилання:
Додаткова інформація від виробника(англ.)
Документація(англ.)
Бібліотеки для роботи з модулем

Характеристики
Інтерфейс I2C(адреса - 0х33)
Діапазон температур заміряє в межах від -40°C до +300°C
Живлення 3.3В/5В
Кут Кут огляду - 110°x75°
Струм споживання 18мА
Точність ± 1.5°C

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*