Категорії

Міні датчик руху PIR

Артикул: 03217
Наявність: В наявності
51.00 грн.

Кількість:

 

Інфрачервоний датчик руху дозволяє виявляти переміщення об'єктів (наприклад, людей) в зоні дії датчика. Міні ІЧ датчик руху виконаний в безкорпусному варіанті і призначений для вбудовування в різні пристрої (наприклад, в систему безпеки будинку), що можна легко зробити з огляду на його мініатюрні розміри.

Цей PIR (піроелектричний) сенсор має пасивний принцип роботи і спрацьовує він при русі людини. При появі в полі чутливості датчика інфрачервоного випромінювання на короткий час включається таймер затримки, після чого на виході встановлюється рівень логічної одиниці, який підтримується, поки випромінюючий об'єкт знаходиться в зоні дії, періодично оновлюючись роботою таймера.
На платі модуля є три піни для підключення: живлення, вихід і земля. Живлення сенсора проводиться через вбудований стабілізатор напруги і конденсатори для фільтрації перешкод. Крім того, є резистор для обмеження вихідного струму сенсора.

Інфрачервоний сенсор можна використовувати в світильниках для автоматичного включення світла, в охоронних пристроях або інший автоматиці. Якщо потрібен ІЧ датчик з більшою дальністю виявлення, то може знадобитися «PIR SR501».

 

Характеристики
Відстань 3-5 м
Діаметр 14 мм
Діапазон температур -20 до +60°C
Кут < 100
Напруга 2.7-12 В
Рівень вихідний високий 3.3 / низький 0 В
Розмір 10х8 мм
Струм спокою < 60 мкА

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*