Категорії

Модуль MEMS мікрофона I2S

Артикул: 03854
Наявність: Скоро будуть
192.00 грн.

Кількість:

 

Цей високочутливий одномікрофонний модуль оснащений цифровим кремнієвим чіпом MSM261S4030H0, виходом I2S, вбудованим RGB-світлодіодом серії SK9822, двопровідним управлінням кольором.
MSM26S4030H0 - це всеспрямований мікрофонний чіп MEMS з цифровим виходом I2S з нижнім портом. I2S - це цифровий аудіоінтерфейс загального призначення, який широко використовується в DSP та цифрових полях обробки звуку. У звичайній аудіосистемі звуковий сигнал, зібраний мікрофоном, буде перетворений в аналогову напругу та вихід, а потім оброблений мікросхемою головного контролера після перетворення на цифровий сигнал та кодування через АЦП кодек. Однак продукт серії MSM261S4030H0 має вбудований 24-бітний аудіопорт I2S, тому без додавання додаткового кодека він може реалізовувати повне з'єднання цифрових сигналів за допомогою DSP або MCU. Неопрацьований цифровий звуковий сигнал безпосередньо виводиться на головний чіп контролера. Як результат, складність проектування сигнальних ланцюгів значно зменшиться, що дозволяє виробу мати переваги у розмірах, вартості, енергоспоживанні та захисті від завад.
У наш час особисті портативні електронні вироби поступово стають домінуючими на споживчому ринку. Цей вид кремнієвого мікрофона вивчає переваги напівпровідникової технології та поєднує в собі високу повторюваність виробництва, відмінні звукові характеристики та велику розширюваність. Тому можна з упевненістю сказати, що найближчим часом традиційний ECM (електретний конденсаторний мікрофон) буде замінений недорогим та високопродуктивним MEMS.

Корисні посилання:
Документація

Характеристики
Інтерфейс цифровий вихід I2S
Вхідна напруга 3.3В±0.2В(DC)
Вхідний струм >1мA
Діапазон температур -30℃~85℃
Коефіцієнт Співвідношення сигнал / шум: 57 дБ (пропускна здатність 20 кГц, зважене A)
Розмір 15.2×9.1мм
Тиск рівня звуку: 140 дБ SPL
Чутливість -26 (дБ, dBFS при 1 кГц 1Па)
Виробник dfrobot

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*