Категорії

Grove - Ultrasonic Distance Sensor

Виробник: Seeedstudio
Артикул: 03536
Наявність: Скоро будуть
182.00 грн.

Кількість:

 

Grove ультразвуковий датчик відстані - це перетворювач, який використовує ультразвукові хвилі для вимірювання відстані. Він може вимірювати від 3 см до 350 см з точністю до 2 мм. 
 
Цей модуль має ультразвуковий передавач та ультразвуковий приймач. За принципом роботи він подібний до гідролокатора, в якому ультразвукова хвиля 40 кГц, що генерується передавачем, стикається з об'єктом та випромінюється назад, і приймач може приймати відбиту ультразвукову хвилю. Потрібно лише обчислити час від передачі до прийому, а потім помножити на швидкість звуку в повітрі (340 м/с), щоб обчислити відстань від датчика до об’єкта.
 
Порівняно з традиційними ультразвуковими модулями HC-SR04, Grove ультразвуковий датчик відстані включає в себе онокристальний мікрокомп'ютер, в якому і передавальний сигнал, і приймаючий сигнал використовують один вивід шляхом мультиплексування з розподіленням по часу, тому і зайнятий лише один штифт вводу/виводу. Ще одна відмінність полягає в тому, що HC-SR04 підтримує лише напругу 5 В, тоді як Grove ультразвуковий датчик відстані підтримує 5 і 3.3 В. Як ми знаємо, введення/виведення Raspberry Рi підтримує лише 3.3 В. Отже, Grove ультразвуковий датчик відстані можна безпосередньо підключити до вводу/виводу Raspberry Pi, в той час як в звичайному модулі HC-SR04 потрібно використовувати ланцюг перетворення напруги.

Комплектність:

 Grove Модуль ультразвукового датчика відстані
1х Grove Кабель 4pin

Корисні посилання:
Download Wiki PDF
Grove_Ultrasonic Ranger Schematic
Ceramic Ultrasonic Sensor NU40C16T/R-1
Grove_Ultrasonic Ranger library
CDC File
The Color Helix
Indoor Lightning Cloud
Automatic Water Level Controller
Example_Measure_distance_and_led_display
Example_Measure_and_display_the_distance

Характеристики
Інтерфейс grove конектор, plug and play
Відстань 3 ~ 350 см
Напруга 3.3 / 5 В
Розмір 50х25х16 мм
Струм 8 мА
Частота 40 кГц
Виробник seeedstudio

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*