Категорії

Мікрохвильовий радіолокаційний датчик відстані 24 ГГц

Артикул: 03727
Наявність: В наявності
2,925.00 грн.

Кількість:

 

Мікрохвильовий радіолокаційний датчик може визначати відстань за допомогою передачі та прийому радіохвилі. У порівнянні з датчиком дальності та відстані інших видів, радіолокаційний датчик може забезпечити набагато менші розміри, меншу вагу та ширший діапазон виявлення. Крім того, датчик може зберігати стабільну продуктивність навіть у жорстких умовах і здатний проникати у більшість неметалічних матеріалів, пилу, диму та туману тощо. Більш того, його можна використовувати для визначення відстані до декількох цілей.

Це радар діапазону міліметровиї хвиль K-діапазону з ізольованою антеною прийому та передачі. Датчик підтримує FMCW модуляцію. Всі блоки обробки сигналу радіолокаційного датчика інтегровані всередині виробу, тому користувачі можуть безпосередньо отримати відстань через асинхронний послідовний інтерфейс. Для виявлення відстані до декількох цілей або застосування вимірювань у спеціальному стані користувачі можуть змінювати робочий режим для отримання та обробки спектральної інформації відстані.

Датчик мікрохвильового радіолокатора підтримує зв'язок ASI з частотою смуги 57600 біт/с та логічним рівнем 3.3 В TTL, який може безпосередньо спілкуватися з верхнім комп'ютером або іншим MCU, значно скорочуючи цикл розвитку.
Використовуйте модуль з контролерами типу Arduino, щоб реалізувати більш практичні та потужні функції, такі як: система радіолокаційного зворотнього резервного копіювання автомобіля, автоматичне відкривання дверей, БПЛА, система виявлення потоку пасажирів, пристрій, що запобігає зіткненню.

Корисні посилання:
wiki

Характеристики
Відстань 0.5-20м
Вхідна напруга 4-8В(DC)
Вхідний струм >100мA
Діапазон температур 0-70℃
Логічні рівні 3.3В (TTL)
Потужність Споживання 400мВт; передачі: 0-10 дБм
Розмір 34х44х5мм
Швидкість оновлення даних: 10 ГГц

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*