Категорії

Модуль вимірювання відстані VL53L0X (5В)

Артикул: 03003
Наявність: В наявності
373.00 грн.

Кількість:

 

VL53L0X - це сучасний лазерний датчик вимірювання відстані з функцією ToF (Time of flight). Його робота полягає в передачі лазерного імпульсу інфрачервоного світла і вимірюванні часу, необхідного, щоб промінь повернувся назад до датчика. Модуль ми можемо використовувати разом з такими контролерами, як Arduino. Призначений для точного вимірювання відстаней від 50 мм до 2000 мм. 

VL53L0X здатний працювати навіть при високому інфрачервоному навколишньому світлі, а також має систему компенсації вимірювань, яка дозволяє йому працювати навіть за захисним склом.

Це один з найкращих доступних датчиків відстані. Він має більш високу точність, ніж ультразвукові та інфрачервоні датчики, і його показники не змінюються зовнішніми умовами навколишнього середовища, такими як відлуння або відбиття предметів. З іншого боку, кут вимірювання порівняно вузький. Це перевага в більшості обставин, коли ми хочемо прочитати відстань прямо перед датчиком. Хоча це може бути і недоліком, наприклад, коли мова йде про виявлення перешкод.

Діапазон вимірювання залежить від умов навколишнього середовища (в приміщенні або на відкритому повітрі), характеристик лінзи та режиму роботи. Загалом у нас два режими. Стандартний - від 50 до 1200 мм, розширений режим - до 2000 мм. Що стосується точності, вона знову залежить від середовища, мети та режиму роботи.

Для зчитування даних датчика VL53L0X можна використовувати бібліотеку, розроблену Adafruit, доступну за цим посиланням.

Характеристики
Інтерфейс I2C
Відстань 1м (при куті 25º)
Діаметр 0,44 (при куті 25º)
Кут 25º
Напруга 5 В
Довжина 940 нм

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*