Категорії

Датчик СО2 MH-Z14А 5000ppm

Артикул: 00664
Наявність: В наявності
879.00 грн.
2 чи більше 853.00 грн.

Кількість:

 

Модуль вимірювання концентрації вуглекислого газу MH-Z14

Мало хто задається питанням, чому він відчуває себе щоранку млявим, втомленим протягом дня і зовсім безпорадним вночі. А причина у нас під носом, це те, чим ми з вами дихаємо. 

Вуглекислий газ (CO2) для людини зовсім невидимий і не має запаху. Якщо його концентрація в повітрі велика, то він негативно позначається на життєдіяльності людини і тварин у цілому.

Модуль для плат розробника MH-Z14 якраз-таки і розроблений для того, щоб точно і швидко визначати концентрацію вуглекислого газу в повітрі. Мабуть, використання контролера Arduino Uno в комплекті з даним датчиком є найкращим і малозатратним варіантом вимірювання. Цей модуль здатний з легкістю зафіксувати від 0 аж до 5 000 ppm, з'єднуючись з платою Arduino або іншими платами по serial-інтерфейсу (Tx, Rx). Живлення подається в межах 4-6 В, струм, що подається, не перевищує 100 мА, зазвичай він стабільно тримається на позначці в 50 мА і нижче. Найкраще живити модуль не від плати розробника, а від зовнішніх джерел живлення, акумуляторів. 

Також варто знати, що при тривалому простої, датчику потрібен деякий час, зазвичай 30-60 с, щоб видати максимально правдоподібні значення.

Технічні характеристики:

  • Тип датчика: газовий (інфрачервоний);
  • Точність вимірювань: похибка не перевищує 50 ppm в ту чи іншу сторону;
  • Робоча температура: Від 0 °С до +60 °С;
  • Вихід:PWM, UART;
  • Матеріал датчика: металізований пластик;
  • Габаритні розміри (мм): 57 х 35 х 15.

Корисні посилання
Документація
Приклад коду

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*