Категорії

Датчик MH-Z19 CO2 2000ppm

Артикул: 00665
Наявність: Скоро будуть
860.00 грн.

Кількість:

 

Інфрачервоний датчик вимірювання рівня вуглекислого газу CO2 - MH-Z19

Останнім часом набирають популярність датчики вимірювання рівня вуглекислого газу в повітрі, це і не дивно, бо за рахунок високої точності їх вимірювання і компактних розмірів, їм можна знайти безліч застосувань в різних пристроях.
Особливість цього сучасного і популярного датчика MH-Z19 від застарілих CO2 датчиків в тому, що для його роботи абсолютно не потрібно додаткового потужного підключення або специфічного підключення, він відмінно працює і передає дані через UART або PWM.

В знятті показань PWM немає нічого складного: цикл довжиною 1004мс, самі перші 2мс є HIGH, останні мс є LOW, в той час як середина циклу є пропорційною CO2, межі якої від 0 до 2 000ppm (при тому, що в документації вказується цифра 2 000ppm). Працювати з PWM необхідно акуратно і подавати напругу не більше 3.3В.

На Vin варто подавати живлення строго за рекомендацією виробника, тобто від 3.6В до 5.5В. Датчик і при 3.3В здатний давати точні свідчення, але це може сказатися на його роботі в цілому.
Щоб інфрачервоний датчик вийшов на стабільний режим роботи, йому необхідно часу аж до трьох хвилин на старт, в подальшому  цього часу не потрібно. Дані по UART також не варто запитувати частіше, ніж раз на 10 секунд, інакше сенсор може дати не вірні свідчення.

Технічні характеристики:

  • Матеріал: Метал;
  • Тип датчика: Газовий (інфрачервоний);
  • Точність виміру: Похибка датчика не більше 50ppm в ту чи іншу сторону;
  • Робоча напруга: Від 3.6В до 5.5В;
  • Термін служби датчика: Більше 5 років;
  • Габаритні розміри (мм): 33х20х9;
  • Вага датчика: 50г.

Корисні посилання
Документація
Приклад коду
Інструкція

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*