Категорії

Аналоговий датчик вологості грунту для Arduino

Артикул: 03750
Наявність: Скоро будуть
93.00 грн.
10 чи більше 90.00 грн.
20 чи більше 89.00 грн.
40 чи більше 84.00 грн.

Кількість:

 

Датчик вологості ґрунту може зчитувати кількість вологи в ґрунті, що його оточує. Це ідеальний варіант для спостереження за міським садом або рівнем води вашого улюбленця. Це обов'язковий компонент для IOT саду / сільського господарства!

Новий датчик вологості ґрунту використовує покриття Immersion Gold, яке захищає нікель від окислення. Безелектронне нікелеве занурення в золото (ENIG) має ряд переваг перед більш звичайними (і дешевшими) поверхневими покриттями, такими як HASL (припой), включаючи чудову площинність поверхні (особливо корисно для друкованих плат із великими пакетами BGA), хорошу стійкість до окислення та зручність використання для необроблених контактів поверхні, таких як: мембранні вимикачі та контактні точки.
Цей датчик вологості ґрунту використовує два зонди для пропускання струму через ґрунт, а потім він зчитує цей опір для отримання рівня вологості. Більше води змушує грунт проводити електрику легше (менший опір), тоді як сухий ґрунт погано проводить електрику (більший опір). Цей датчик буде корисним у випадках, коли треба отримати нагадування про час поливу кімнатних рослин або контролювати вологість ґрунту у вашому саді.


Корисні посилання:
wiki
Схема

Характеристики
Виводи Аналоговий вихід (синій провід) GND (чорний провід) Живлення (червоний провід)
Вихідна напруга 0~4.2В
Напруга 3.3 або 5В
Розмір 60x20x5мм
Струм 35мA
Виробник DFRobot

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*