Категорії

Ультразвуковий зволожувач повітря

Артикул: 03042
Наявність: Скоро будуть
147.00 грн.

Кількість:

 

Ультразвуковий зволожувач повітря або генератор туману - це безшумний кліматичний прилад, що використовується для підвищення вологості повітря в приміщеннях. 
Ультразвуковий випромінювач, мембрана - це п'єзоелектричний прилад, який під впливом електричного струму вібрує на ультразвуковій частоті. Під впливом ультразвукових хвиль вода механічним чином перетворюється на водяний туман, повітря насичується мікроскопічними частинками води. Так само холодна водяна пара, поширюючись по кімнаті, освіжає її і очищає від кімнатного пилу.
Одним з найважливіших параметрів при заміні мембрани є її діаметр без врахування силіконового ущільнювального кільця. Мембрана даного випромінювача виконана з кераміки, діаметр диску якої без ущільнювального кільця становить 16 мм, а розмір силіконового кільця - 20х4 мм. 
Мембрана випромінювача універсальна і в більшості випадків підходить для ремонту багатьох типів зволожувачів повітря та генераторів штучного туману. Вона застосовується для зволоження повітря і створення сприятливої обстановки в житловому приміщенні і офісі; широко використовується дизайнерами при оформленні басейнів, фонтанів, і декоративних водоспадів; любителі екзотичних тварин можуть застосовувати генератори штучного туману для підвищення вологості в тераріумах; садівники і любителі оранжерей використовують ультразвукові генератори туману для зрошення квітів і рослин - при зволоженні повітря вони краще ростуть і виглядають більш здоровими і сильними.

Для початку роботи необхідно:

  • Набрати води у відповідну ємність (стакан, банку або чашку).
  • Опустити ультразвуковий генератор туману на поверхню води виступом у центрі вгору. 
  • Підключіть ультразвуковий зволожувач повітря до блоку живлення.
  • Натиснути кнопку старту.
  • Над поверхнею води повинен з'явитися маленький фонтанчик і водяний туман.

Характеристики
Діаметр 16 мм робочої частини, 20 мм загальний
Матеріал Кераміка, силікон
Модель SJ303-DEMO
Напруга 2.4-5.2 В
Частота 100-120 кГц

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*