Категорії

Grove - Temperature & Humidity Sensor Pro

Виробник: Seeedstudio
Артикул: 03526
Наявність: В наявності
469.00 грн.

Кількість:

 

Модуль температури та вологості високої точності на основі датчика DHT22 (також відомий як AM2302 або RHT03). Висока точність та функціональність роблять його ідеальним для моніторингу температури та вологості в проектах Arduino та Raspberry Pi. Ви також можете використовувати його для виготовлення термометра та гігрометра.
 
DHT22 містить ємнісний датчик вологості і датчик температури високої точності. Діапазон датчика вологості повітря становить від 0 до 99,9% відносної вологості з точністю ± 2%, тоді як датчик температури коливається від -40 до 80 ℃ з точністю ± 0,5 ℃. За допомогою вбудованого 8-бітного мікроконтролера DHT22 перетворює аналоговий вихід цих двох датчиків у цифровий сигнал і виводить дані температури та вологості за допомогою одного піна.
 
У порівнянні з DHT11 модуль DHT22 має більш високу точність та ширший діапазон вимірювань, але використання та код для роботи з ним майже однакові. Простіше кажучи, якщо вам потрібна більш висока точність вимірювання DHT22 стане кращим вибором; якщо вам потрібно більш високе співвідношення ціни та продуктивності, то Grove - датчик температури і вологості DHT11 може бути більш підходящим. На малюнку нижче перелічені основні відмінності між ними:

Комплектність:

 Grove Датчик температури й вологості DHT22
1х Grove Кабель 4pin

Характеристики
Вологість 0% - 100% RH, точність ±2%
Діапазон температур -40 - 80 ℃, точність ±0.5℃
Напруга 3.3, 5 В
Розмір 40х20х11 мм

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*