Категорії

Резистивний мембранний датчик тиску FSR402

Артикул: 02154
Наявність: В наявності
307.00 грн.

Кількість:

 

Резистивні датчики тиску (Force Sensitive Resistors (FSRs)) - це датчики, які дозволяють оцінювати рівень тиску, силу натискання та вагу. Датчик складається з двох шарів, які розділені спеціальною прокладкою. Опір резистивного датчика тиску змінюється в залежності від прикладеного тиску. Коли зовнішнє навантаження відсутнє, сенсор являє собою резистор із нескінченним опором (не замкнений ланцюг). Зі збільшенням тиску опір зменшується. На графіку нижче наведені приблизні значення опору датчика в залежності від прикладеної сили. Зверніть увагу, що сила не вимірюється в грамах. Ці значення відповідають Нх100. При вимірюванні невеликої сили, значення дуже швидко переходять від нескінченності до 100 кОм.
Підключення резистивного датчика тиску. Так як резистивні датчики тиску, по суті, є резисторами, в них немає полярності. Це означає, що ви можете підключати контакти, не з'ясовуючи, де мінус, а де плюс. Резистивні датчики тиску часто виготовляються з полімеру зі струмопровідним покриттям. Один з найкращих і простих варіантів - встановити сенсор на монтажну плату. Можна використовувати кліпси ("крокодили"), роз'єми мама-мама або клеми. Контакти резистивного датчика тиску можна паяти, але треба бути обережними. Припаювати треба дуже швидко. Зволікання в декілька секунд - і пластик розплавиться. Після цього резистивний датчик тиску не буде працювати. Тому не рекомендується припаювати контакти до сенсора, якщо у вас немає якісних інструментів і досвіду пайки.

Для зручності підключення до Arduino можна скористатися додатками Trema Shield, Trema Power Shield, Motor Shield або Trema Set Shield.
Резистор тиску FRS підключається в одне плече до резистивного дільника. Від резистора R2, встановленого в іншому плечі цього дільника, залежить необхідний рівень чутливості резистора FRS, а також обмеження струму, що протікає через весь дільник. Напругу з виходу резистивного дільника Vout можна подати на будь-який аналоговий вхід Arduino. На графіку, поруч зі схемою підключення, представлена ​​залежність вихідної напруги Vout від опору R2 і сили прикладеної до резистору FRS, при напрузі Vin = 5 В.

Характеристики:

  • Живлення: не рекомендується більше 5 В
  • Опір без навантаження: > 10 МОм
  • Діапазон чутливості до прикладеної сили: 0.1 - 100 Н
  • Час реакції (наростання фронту): <3 мкс
  • Повторюваність показань: 98%
  • Вихідний сигнал: аналоговий 
  • Чутлива область: Ø 12 мм

Корисні посилання:
Документація

Характеристики
Діаметр 17,3 мм
Діапазон температур -30 до 70°C
Крок 2.54 мм
Опір не менше 10 МОм
Сила 0.1 - 100 Н
Час < 3 мкс
Вага до 10 кг
Довжина 31 мм

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*