Категорії

Реле 12В 16-канальне

Артикул: 00873
Наявність: Скоро будуть
305.00 грн.

Кількість:

 

Модуль складається з 16-ти реле, кожне з яких обладнане світлодіодом червоного кольору, який вмикається, якщо реле знаходиться у ввімкненому стані. За допомогою цього реле можна здійснювати управління пристроєм, який характеризується великим вхідним струмом.

Підключення

16-канальне реле являє собою окрему плату, яка може отримувати живлення від зовнішнього джерела, такого як акумулятор чи модуль живлення, або керуючого приладу. Підключення даної моделі до керованих пристроїв відбувається через 48 виводів затисків плати. Кожна релейна одиниця містить по 3 виводи-затискачі. Живлення релейного модуля 12 В під’єднують окремо до 2 виводів-затискачів.

До керуючого приладу плата реле під’єднується за посередництвом інтерфейсу у 20 контактів. На контакти з 1 по 16 подається керуючий сигнал, контакт GND з'єднується з землею, контакт +5V використовуэться у випадку, коли необхыдно живити додатковыелементи напругою 5В выд блока реле.

Управління

Керування релейною платою відбувається через мікроконтролер, персональний комп’ютер або інший прилад на основі мікропроцесора.

Технічні характеристики:

  • Діапазон робочого струму обмоток реле: 15 – 25 мА;
  • Максимальне комутативне навантаження реле: 10 А, 250 В;
  • Розміри: 17.8 х 9 х 2.1 см;
  • Вага: 248 г.

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*