Категорії

Індукційний нагрівач

Артикул: 01284
Наявність: В наявності
284.00 грн.

Кількість:

 

Для роботи індукційного нагрівача застосовується енергетичний потенціал електромагнітного поля. Цю енергію нагріваючий об'єкт поглинає та трансформує в теплову. Щоб створити магнітне поле застосовується індуктор, який представляє собою багатовиткову циліндричну котушку. При внесенні в осердя індуктора нагріваючого об'єкта, його пронизує магнітний векторний потік індукції. Це стимулює виникнення електричного поля, внаслідок перпендикулярних ліній магнітного потоку, що перебувають у русі в замкнутому електричному колі. Завдяки цим вихровим потокам відбувається трансформування електричної енергії в теплову, що й провокує об'єкт до нагріву. Тобто потужність від циліндричної котушки передається об'єкту нагріву не використовуючи контактну площу. В такому випадку, енергія тепла спрямовується найбільш ефективно, підвищуючи при цьому швидкість нагріву.
Подібна система представляє собою трансформатор без сердечника, в якому роль індуктора виконує первинна обмотка. Замкнена заготовка відіграє роль вторинної обмотки. Утворюваний магнітний потік між обмотками замикається через повітря.
У цьому випадку індуктором вже не виступає мідна трубка, а ця роль відводиться на шматок аналогічного дроту, який закручений в спіраль. Зважаючи на розміри, застосовується переважно в розігріві та можливому загартуванні переточених кінців в негабаритних побутових інструментах, а також у сантехніці.
На платі присутні написи з рекомендованою напругою живлення та полярністю на роз'ємах. Із тильного боку присутній роз'єм для комутації котушки.

Корисні посилання:

Технічні характеристики:

  • Вхідна напруга: 5-12 В;
  • Розміри модуля: 5.5х4х2 см;
  • Розмір котушки: 7.5х2.8 см.
Характеристики
Вхідний струм мін. 4А
Потужність макс.120Вт

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*