Категорії

Багатофункціональне реле часу FRM01 12В

Артикул: 02846
Наявність: В наявності
347.00 грн.

Кількість:

 

FRM01 - багатофункціональний, програмований циклічний таймер або реле часу. Модуль управління FRM01 призначений для різних потреб користувачів. Має 18 алгоритмів керування.
Коли реле спрацьовує (включається) - це значить, що на його котушку подається напруга, при цьому нормально відкритий контакт замикається, а нормально закритий розмикається.
Реле вже має вбудований часовий модуль, при спрацьовуванні якого відбувається автоматичне відключення або включення реле. Наприклад, якщо ми хочемо, щоб вентилятор, насос, світло або інше включилися через одну годину, то просто встановлюємо таймер на 1 годину.
Тепер для таких простих завдань (вкл/викл реле після певного проміжку часу) не потрібно використовувати окремий мікроконтролер, який в даній задачі буде задіяний всього на 5%, що, звичайно, є недоцільним. 

Корисні посилання:
Документація

Функції модуля:

  • функції 1-8 самостартують при включенні таймера
  • функції 9-18 вимагають подачі сигналу запуску на вхід СН сигналу +12 В від джерела живлення (можливо короткочасним імпульсом тривалістю від 20 мс). Якщо плюс на вхід запуску подається не від того ж блоку живлення, від якого живиться сам таймер, то землі (мінуси) блоків живлення потрібно об'єднати. Це потрібно для синхронізації роботи таймера з термостатами, датчиками тиску і каскадування з такими ж таймерами.

Функція 1:
Після подачі живлення таймер відраховує час Т1 і реле спрацьовує. Т1 задається оператором в діапазоні від 0,1 с до 270 год. Подачею + 12В на вхід СН1 (вхід запуску) можна повторити виконання функції.

Функція 2:
Після подачі живлення таймер одразу включає реле, потім відраховує час Т1 і вимикає реле. Т1 задається оператором в діапазоні від 0,1 с до 270 год. Подачею + 12В на вхід СН1 (вхід запуску) можна повторити виконання функції.

Функція 3:
Після включення живлення таймер витримує час Т1 і включає реле, потім відраховує час Т2 і вимикає реле. Т1 і Т2 задаються оператором в діапазоні від 0,1 с до 270 год. Подачею + 12В на вхід СН1 (вхід запуску) можна повторити виконання функції. Якщо на вході СН +12В висітиме постійно, функція буде працювати циклічно.

Функція 4:
Після включення живлення таймер одразу включає реле, відраховує час Т1 і відключає реле, потім відраховує час Т2 і знову включає реле. Т1 і Т2 задаються оператором в діапазоні від 0,1 с до 270 год. Подачею + 12В на вхід СН1 (вхід запуску) можна повторити виконання функції. Якщо на вході СН +12 висітиме постійно, функція буде працювати циклічно.

Функція 5:
Нескінченний циклічний режим 1: Після включення живлення таймер витримує час Т1 і включає реле, потім відраховує час Т2 і вимикає реле. Т1 і Т2 задаються оператором в діапазоні від 0,1 с до 270 год. Цикл повторюється до виключення живлення. Подачею сигналу на вхід СН можна перезавантажити цикл і він почнеться спочатку.

Функція 6:
Нескінченний циклічний режим 2: Після включення живлення таймер відразу включає реле, витримує час Т1 і вимикає реле на час Т2. Т1 і Т2 задаються оператором в діапазоні від 0,1 сек до 270 год. Цикл повторюється до виключення живлення. Подачею сигналу на вхід СН можна перезавантажити цикл і він почнеться спочатку.

Функція 7: 
Кінцевий цикл режим 1: В його основі лежить функція №5. Тільки на цей раз Т1 і Т2 задаються в проміжку від 0,1 с до 9999 с. Кількість циклів від 1 до 9999 задається в параметрі NX в налаштуваннях. Подачею сигналу на вхід СН можна перезавантажити цикл і він почнеться спочатку.

Функція 8:
Кінцевий цикл режим 2: В його основі лежить функція №6. Також точно Т1 і Т2 задаються в проміжку від 0,1 с до 9999 с. Кількість циклів від 1 до 9999 задається в параметрі NX в налаштуваннях. Подачею сигналу на вхід СН можна перезавантажити цикл і він почнеться спочатку.

Функція 9:
Зворотнє самопідхоплення . Після включення живлення таймер відразу включає реле, а вимикається воно тільки подачею сигналу на вхід сигналу запуску СН.

Функція 10:
Пряме самопідхоплення. Поки є сигнал на каналі СН, реле стоїть увімкнене, зник сигнал - реле вимкнулося.

Функція 11:
Тригер з затримкою на включення. Після включення живлення нічого не відбувається і реле стоїть вимкнене. Як тільки на каналі СН з'явився сигнал, таймер відраховує час Т1 і включає реле до тих пір, поки висить сигнал на каналі запуску СН. Т1 задається оператором в діапазоні 0,1 с-270 год. Зняттям і подальшою подачею + 12В на вхід СН1 (вхід запуску) можна повторити виконання функції.

Функція 12:
Тригер з затримкою на вимикання. Після включення живлення нічого не відбувається і реле стоїть вимкнене. Як тільки на каналі СН з'явився сигнал, таймер відразу включає реле, відраховує час Т1 і вимикає реле. Воно стоїть оключенное до тих пір, поки висить сигнал на каналі запуску СН. Т1 задається оператором в діапазоні від 0,1 с до 270 год. Зняттям і подальшою подачею + 12В на вхід СН1 (вхід запуску) можна повторити виконання функції.

Функція 13:
Тригер з затримкою на спрацьовування. Після включення живлення нічого не відбувається і реле стоїть вимкнене. Як тільки на каналі СН з'явився сигнал, таймер відраховує час Т1 і включає реле на час Т2.
Т1 і Т2 задаються оператором в діапазоні від 0,1 с до 270 год. Повторна подача сигналу (короткочасно не менше 20мс) повторює виконання функції. Зняття сигналу з каналу СН не перериває виконання функції.

Функція 14:
Тригер з затримкою на відпускання. Після включення живлення нічого не відбувається і реле стоїть вимкнений. Як тільки на каналі СН з'явився сигнал, реле відразу спрацьовує на час Т1 і вимикаються на час Т2.
Т1 і Т2 задаються оператором в діапазоні від 0,1 с до 270 год. Повторна подача сигналу (короткочасно не менше 20мс) повторює виконання функції. Зняття сигналу з каналу СН не перериває виконання функції.

Функція 15:
Нескінченний циклічний режим 1: Те ж, що і функція №5. Тільки виконання починається не відразу після подачі живлення, а після появи сигналу на каналі запуску СН. Повторна подача сигналу на канал СН перезапускає цикл.

Функція 16:
Нескінченний циклічний режим 2: Теж, що і функція №6. Тільки виконання починається не відразу після подачі живлення, а після появи сигналу на каналі запуску СН. Повторна подача сигналу на канал СН перезапускає цикл.

Функція 17:
Кінцевий цикл режим 1: Базується на функції №15. Тільки можна задавати кількість циклів від 1 до 9999 в параметрі NX в налаштуваннях. Повторна подача сигналу на канал СН перезапускає цикл.

Функція 18:
Кінцевий цикл режим 2: Базується на функції №16. Тільки можна задавати кількість циклів від 1 до 9999 в параметрі NX в налаштуваннях. Повторна подача сигналу на канал СН перезапускає цикл.

Характеристики
Індикація режим, вкл/викл, живлення
Інтервал від 1 с до 27 год
Модель FRM01
Напруга 12 В; AC від 0 до 250В (10 А), DC від 0 до 30 В (10 А)
Розмір 66х39х17 мм

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*