Категорії

Конвертор USB - LPT

Артикул: 00660
Наявність: В наявності
134.00 грн.

Кількість:

 

Якісний і недорогий конвертер, емулюючий USB принтери відповідно до USB device class code 7. Протокол, який використовується в USB-пристроях класу принтера не дозволяє встановити контакти порту принтера на пряму в певне значення, тобто для нестандартних застосувань, таких як програматор або ЧПУ станок цей перехідник не підійде. З міркувань сумісності контакти "Paper End", "Select" і "Error" можуть бути прочитані. Найчастіше він використовувався для принтерів та іншої офісної техніки. У наш час виробники комп'ютерної техніки, зокрема материнських плат і відеокарт, вирішили відмовитися від застосування паралельного порту, визнавши його застарілим. Проте потреба в ньому зберігається і сьогодні, зокрема в офісах і фірмах, де ще добре функціонують промислові принтери, факси. 

Сучасні комп'ютери або ноутбуки позбавлені порту IEEE36 1284, однак при необхідності підключення їх до пристрою з LPT можна скористатися даним конвертером USB – LPT. Він підтримує роботу зі стандартним USB портом. Швидкість передачі даних при цьому буде дорівнювати максимальній швидкості версії USB 1.1. Без проблем буде працювати і на нових версія USB, включаючи версію 3.0. Додаткова установка драйверів не потрібна, система сама визначить, що за порт до неї підключений, встановить зі своєї бібліотеки необхідний драйвер. Даний конвертер USB – паралельний порт швидко вирішує проблему підключення персонального комп'ютера до пристрою з портом IEEE36 1284.

Технічні характеристики:

  • Специфікація USB: 1.1 (сумісність з новими версіями);
  • Повна сумісність з протоколом: IEEE 1284;
  • Тип конекторів: USB – тато, а IEEE 1284 – мама;
  • Довжина кабелю: 1м;
  • Підтримка ОС: Windows XP, Win 7, Win 10 і інші операційні системи (починаючи з Win 7 немає потреби у встановленні додаткових драйверів).

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*