Категорії

USB-UART перетворювач CH340

Артикул: 00653
Наявність: В наявності
44.00 грн.

Кількість:

 

Конвертер USB-UART на чіпі ch340

Призначення USB-UART конвертера нехитре, він призначений для того, щоб підключати плати розробника до персонального комп'ютера користувача. До комп'ютера мікроконтрольні пристрої підключаються через USB-інтерфейс, а з боку контролера використовується популярний у вузьких колах стандартний асинхронний приймач-передавач UART, інверсія полярності відсутня, зате передаються також TTL рівні сигналів. Модуль найчастіше використовують для підключення до персонального комп'ютера плат розробника Arduino, наприклад плати Pro Mini за допомогою USB-порту.

Конвертер розроблений і зібраний на популярному чіпі - CH340, цей чіп дозволяє модулю забезпечувати двосторонній зв'язок і максимальну швидкість передачі даних по інтерфейсу USB 2.0. Емалюється стандартний послідовний порт, швидкість передачі даних по якому становить від 75 біт за секунду до 2 Мбіт за секунду. Модуль має дуже компактні розміри, зібраний якісно, працює надійно і стабільно, дозволяє максимально зручно і швидко підключати мікроконтрольні пристрої.

Підключення до персонального комп'ютера відбувається швидко, не вимагається додаткова установка драйверів, система сама визначає, що за пристрій до неї підключено. Підтримується всіма версіями операційних систем Microsoft Windows, включаючи самі старі версії. Важко знайти заміну настільки зручному конвертеру як USB-UART ch340, при чому за таку невелику вартість.

Технічні характеристики:

  • Конвертер: USB-UART з TTL і CMOS рівнями, а також лініями: TxD, RxD;
  • Індикація живлення і активності: світлодіодна – RxD і TxD;
  • Підтримка версій USB: 1.1, 2.0;
  • Діапазон швидкостей передачі даних: від 75 біт до 2 Мбіт.
  • Сумісність: повна сумісність з чіпом CH341.
  • Робоча напруга: 3.3 В або 5 В (переважно).
  • Підтримувані операційні системи: Linux, Windows, Mac OS.

Корисні посилання:

Драйвер

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*