Категорії

USB-UART адаптер FT232RL для Xbee

Артикул: 03192
Наявність: В наявності
113.00 грн.

Кількість:

 

Спеціальний адаптер XBee USB V2, що має роз'єм, сумісний з усіма версіями радіомодулів серії Bee. Адаптер XBee USB V2 побудований на основі мікросхеми програматора FT232RL. За допомогою апаратного miniUSB реалізовано CDC-пристрій, що емулює COM-порт. Швидкість обміну з радіомодулями - 9600 бод.

Паралельно до роз'єму для модулів перетворювач також має окремо виведені контакти UART для підключення зовнішніх пристроїв або відстеження обміну ПК з модулем.

На платі встановлений понижуючий перетворювач напруги AMS1117, що забезпечує живленням модуль і зовнішні пристрої. Максимальний струм по лінії 3.3 В не повинен перевищувати 750 мА. Для захисту комп'ютера відразу після роз'єму miniUSB встановлено запобіжник на 500 мА.

Модуль сумісний з модулями XBee всіх поколінь і модулем Bluetooth Bee. Можна використовувати з Arduino Pro Mini в якості перехідника-програматора. Підключається до мікроконтролера через інтерфейс UART (TTL). Для роботи з Ардуіно знадобиться спеціальна бібліотека.

Корисні посилання:
Бібліотека

Характеристики
Інтерфейс UART (TTL)
Напруга 3.3 – 5 В
Призначення налагодження роботи з модулями XBee; використання з Arduino Pro Mini в якості перехідника-програматора; вивчення роботи з USB
Розмір 42х26х7 мм
Струм запобіжник 500 мА
Швидкість 9600 бод

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*