Категорії

ШІМ Motor Shield на базі L298P

Артикул: 03216
Наявність: В наявності
132.00 грн.

Кількість:

 

Плата розширення Motor Shield містить в собі двоканальний драйвер електродвигунів L298P. Він може керувати двома звичайними або одним двофазним кроковим двигуном постійного струму. Плата розширення сумісна з будь-якими повнорозмірними контролерами Arduino.
Драйвер L298P може керувати швидкістю і напрямком обертання електродвигунів. Для цього він використовує чотири піни мікроконтролера, або два на один канал. Кожен канал витримує навантаження до 2 А.
Плата передбачає можливість роздільного живлення двигунів і мікроконтролера. В такому випадку напруга живлення двигунів може бути в діапазоні від 5 до 24 В. В разі спільного живлення напруга повинна знаходитися в межах 7 - 12 В, більше не витримає регулятор напруги на платі Arduino.
Режим електроживлення обирається перемикачем на платі. Для підключення джерела живлення на платі знаходяться клемні колодки, такі ж колодки з'єднують двигуни з шилдом (вони дубльовані звичайними контактами 2.54 мм типу «мама»).
Крім мікросхеми драйвера L298P, плата обладнана роз'ємом для підключення серводвигунів, окремим роз'ємами для решти пінів ШІМ (3, 5, 6) роз'ємами для UART і Bluetooth, роз'ємами з окремими виводами для пінів 7, 2 (обидва не підтримують ШІМ) і всіх аналогових пінів.
Також на платі встановлений зумер, його можна використовувати в якості звукового індикатора, і світлодіоди для відображення напрямку обертання кожного двигуна. Для захисту контактів мікроконтролера від зворотного потоку шилд оснащений вісьмома діодами Шотткі.

Корисні посилання:
Бібліотека

Характеристики
Вхідна напруга логіки 5 В, VIN 6.5–12 В, PWR IN 4.8–24 В
Діапазон температур від –25 °C до +130 °C
Логічні рівні Логічна одиниця: 2.3 В ≤ Vin ≤ 5 В Логічний нуль: –0.3 В ≤ Vin ≤ 1.5 В
Мікросхема L298P
Потужність 25 Вт (за температури 75°C)
Розмір 69 х 57 х 12 мм
Струм до 2 А на канал
Струм споживання логіки до 36 мА

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*