Категорії

Sipeed 6+1 Microphone Array for Dock/Go/Bit

Виробник: Seeedstudio
Артикул: 03488
Наявність: Скоро будуть
630.00 грн.

Кількість:

 

Масив мікрофонів Sipeed 6+1 - це плата розширення з шістьма мікрофонами, спроектована спеціально для роботи зі штучним інтелектом та голосовими додатками. Окрім 6 мікрофонів, які допомагають у визначенні джерела звуку та розпізнаванні мови,  на платі ви також знайдете 12 програмованих RGB світлодіодів.

Штучний інтелект(ШІ) сьогодні дуже поширений, причому як у сфері розваг, так і в побуті. Через надзвичйно звидке зростання кількості підключених пристроїв, попит на приватність і конфіденційність в цих пристроях, проблеми з затримкою та обмеженнями в пропускній здатності, тренований у хмарі ШІ все частіше вимушені працювати на межі своїх можливостей.
MAIX - це спеціально створений модуль Sipeed, призначений для запуску найсучаснішого ШІ, і його назвали AIoT. Він забезпечує високу продуктивність за невеликого фізичного та силового сліду, що дозволяє розгорнути високоточний штучний інтелект, а конкурентоспроможна ціна дає можливість додавати його до будь-яких пристроїв IoT. Як бачите, Sipeed MAIX дуже схожий на EDGE TPU від Google, але він діє як головний контролер, а не прискорювач, як TPU, тому це більш дешевий і менш енергозатратний варіант ніж рішення від Google. 

Сценарії  та переваги використання MAix:

MAIX - це не просто апаратна складова, а комплексна апаратна та програмна система для полегшення розгортання рішень на основі ШІ.
Завдяки своїй продуктивності, малим габаритам та низькій вартості, MAIX дозволяє широко розгорнути високоякісний штучний інтелект.
MAIX - це не просто апаратне рішення, воно поєднує в собі індивідуальне обладнання, відкрите програмне забезпечення та найсучасніші алгоритми ШI, щоб забезпечити високоякісне та просте рішення на вістрі сучасних технологій.
MAIX можна використовувати для все більшої кількості випадків промислового використання, таких як виявлення аномалій, машинне бачення, робототехніка, розпізнавання голосу та багато інших. Він може бути використаний у виробництві, охороні здоров'я, роздрібній торгівлі, розумних приміщеннях, транспорті тощо.

Процесор MAix:

На борту MAIX має потужний KPU K210, він пропонує безліч захоплюючих функцій:

  • MAix - це 1-й конкурентоспроможний чіп RISC-V, також 1-й конкурентоспроможний чіп штучного інтелекту, щойно випущений у вересні 2018 року
  • 28-нм техпроцес, двоядерний RISC-V 64-бітний IMAFDC, мікросхема об'ємом аж у 8 Мб швидкісної SRAM, частотою 400 МГц (з можливістю розгону до 800 МГц)
  • KPU (Neural Network Processor) всередині, 64 KPU шириною у 576 біт. Він пропонує 0.25TOPS при потужності 0.3 Вт і частоті 400 МГц, або 0.5TOPS при розгоні до 800 МГц. Це означає, що ви можете проводи розпізнавання об'єктів при частоті 60 кадрів в секунду VGA.
  • вбудований APU (аудіопроцесор) підтримує роботу з 8 мікрофонами, з частотою дискретизації до 192 кГц
  • ви можете підключити DVP-камеру, запустити свій алгоритм та відобразити на LCD-екрані
  • Багато інших прискорювачів та периферійних пристроїв: AES Accelerator, SHA256 Accelerator, FFT Accelerator, OTP, UART, WDT, IIC, SPI, I2S, TIMER, RTC, PWM тощо.

Корисні посилання:
Інструкція для легкого старту(англ)

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*