Категорії

Bluetooth4.2 аудіоприймач з підсилювачем (2x5 Вт)

Артикул: 06443
Наявність: В наявності
183.00 грн.

Кількість:

 

Це невеликий за розміром та економічно вигідний модуль аудіоприймача з Bluetooth 4.2 із подвійними схемами підсилювача потужності 5 Вт. Він підтримує автоматичне повторне підключення і може живитися від мікро-USB або літієвої батареї 3.7 В. Модуль можна перетворити на стереодинамік Bluetooth, якщо його підключити до двох динаміків. Також ви можете підключити плату до комп’ютера через USB, щоб використовувати її як звукову карту.

Інструкція з експлуатації

  • Після ввімкнення живлення синій індикатор швидко блимає, а потім модуль переходить у режим Bluetooth;
  • Після відтворення звукового сигналу він переходить у режим сполучення, чекаючи сполучення;
  • Увімкніть Bluetooth телефону, буде здійснено пошук та відображення “MH-M38” (назва модуля Bluetooth), натисніть “MH-M38”, щоб підключитися до плати. Він успішно підключається до звукового сигналу. Коли індикатор завжди ввімкнено, ви можете відтворювати музику на телефоні, а індикатор продовжує повільно блимати під час відтворення музики.

Примітка

1. Оскільки на платі декодера відсутня схема захисту літієвої батареї, рекомендується використовувати цей модуль із платою зарядного пристрою Lipo.

2. Зверніть увагу на електростатичний захист. Оскільки мікросхема Bluetooth дуже чутлива до статичної електрики, ви повинні розрядити статичну електрику на руці, щоб уникнути пошкодження мікросхеми при дотику до неї голою рукою.

3. На сигнал антени Bluetooth легко впливати високочастотним або сильним електромагнітним сигналом, тому, будь ласка, намагайтеся тримати модуль подалі від радіопередавальних пристроїв, і ця плата не повинна розташовуватися поблизу металевих предметів.

Модуль вже має подвійні схеми підсилювача потужності 5 Вт, тому, будь ласка, не підключайте зовнішній підсилювач потужності до цієї плати. Негативні полюси двох схем підсилювача потужності не слід з'єднувати між собою, інакше це призведе до руйнування мікросхеми підсилювача потужності.

Характеристики
Bluetooth 4.2
Інше WAV, APE, FLAC, MP3
Відстань 15м
Напруга 3.7-5В
Опір 2-8 Ом, 3-5 Вт (рекомендується динамік 4 Ом 5 Вт)

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*