Категорії

DIY набір Підсилювач 2 * 14W TDA2030A

Артикул: 01261
Наявність: В наявності
197.00 грн.

Кількість:

 

Плата підсилювача потужності звуку є набором для самостійного збирання, в який входять всі необхідні компоненти. Для зборки мінімально достатньо мати лише паяльник, бокорізи та викрутку. Зручності додасть наявність мультиметра і пінцета.

Підсилювач призначений для установки в прилади, в яких необхідно замінити або встановити підсилювач потужності звуку. Такими приладами можуть бути радіоприймач, магнітофон, телевізор або активна акустика для комп'ютера. Цей підсилювач має декілька регулювань, в тому числі  гучності, рівня низьких частот і високих частот.

Підсилювач потужності звуку створений на основі класичної мікросхеми TDA2030А. Мікросхема є досконалим зразком з ряду підсилювачів потужності звуку. Мікросхема має захист від короткого замикання на виході і тепловий захист. Підсилювач має на платі поворотні регулятори рівня. Підключення плати проводиться відповідно до схеми включення, яка позначена маскою плати. Джерелом живлення плати може бути двополярне джерело живлення приладу або пристрою, в які вбудовується плата. Джерело живлення повинно мати достатню потужність для живлення плати . Максимальна вихідна потужність підсилювача прямо залежить від опору котушки динаміка і напруги живлення. Динаміки до підсилювача потрібно підключати, дотримуючись полярності виводів головок. Джерелом звуку може бути лінійний вихід, вихід телефонів або вихід для динаміків.

Варто звернути увагу на те, що ця плата прайює тільки з двополярним живленням: окрім плюсу і спільного проводу має бути ще мінус живлення.

Технічні характеристики:

  • Робоча напруга: АС ±12 В двополярна;
  • Допустиме живлення: від ±6В до ±18В;
  • Максимальна потужність: 14 Вт х2;
  • Тип фільтра: пасивний;
  • Вага: 85 г.

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*