Категорії

ЕКГ-модуль AD8232

Артикул: 00936
Наявність: В наявності
299.00 грн.
2 чи більше 290.00 грн.

Кількість:

 

ЕКГ-модуль AD8232 займає гідне місце серед переліку медичних конструкторів Arduino. На відміну від пульсометрів різних конструкцій, AD8232 дозволяє отримати більш цікаву і детальну картину про фізіологію серця в різних навантажувальних і стресових ситуаціях. Однак треба розуміти, що даний конструктор не є медичним приладом і призначений тільки для ознайомлення з принципами ЕКГ і контролю серцевої діяльності в домашніх умовах або при заняттях спортом.
Радіоконструктор – це набір, в який входить друкована плата зі встановленою в неї мікросхемою AD8232, роз'ємом 3,5 мм для підключення кабелю до електродів, світлодіоди індикації та pin-роз'єм для підключення до Arduino. Мікросхема AD8232 – спеціально розроблений компанією Analog Devices, Inc. компонент аналогової вхідної схеми монітора серцевого ритму. Мікросхема на 50% компактніша і використовує на 20 відсотків менше енергії, ніж аналогічні пристрої, що дозволяє використовувати її в широкому діапазоні виробів для моніторингу здоров'я як в особистому спостереженні, так і при віддаленому медичному контролі. Для зняття показників використовуються поширені самоклеючі електроди з кнопковою фіксацією кабелю. На платі також є контактні площадки для встановлення pin-роз'єму і дублюючого 3,5 мм роз'єму підключення електродів.

Метод застосування заснований на найпоширенішому методі зняття ЕКГ - за стандартним двополюсним відведенням, запропонованим в 1913 р. Ейнтховеном, фіксуючим різницю потенціалів між двома точками електричного поля, віддаленими від серця і розташованими у фронтальній площині (електроди на кінцівках). Основна схема зняття показників - для запису відведень електроди накладають на праву руку (червоне маркування), ліву руку (жовте маркування) і ліву ногу (зелене маркування). Для повнішої картини можна використовувати інші двополюсні відведення, але можна і розширити обсяг даних, якщо задіяти 4-й електрод на нозі, тоді можливе зняття ЕКГ по триполюсній схемі відведення.

Характеристики:

  • Напруга живлення: 3.3 В постійного стуму;
  • Розмір: 36 х 31 х 18 мм;
  • Робоча температура: від -40 °C до +85 °C;
  • Вихід: аналоговий вихід;
  • Інтерфейс (підключений до РА LA RL): 3 PIN, 2.54 PIN або гарнітури.

Комплектація

3х Електроди;
1х Кабель для електродів;
1x ЕКГ-модуль AD8232

Написати відгук

Ваше Ім’я:*


Ваш відгук*: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг (необов'язково) Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:*